SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

19 lat i pierwsze w życiu zmagania z siłownią [Proszę o rady]

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 183
Witam mam 19 lat od jakiegoś czasu chodzę na siłownię i chciałbym prosić o Wasze rady. Staram się trzymać dietę już od pierwszego dnia na siłowni, moje zapotrzebowanie (3 treningi w tygodniu) + praca przy biurku 3200kcal, staram się podbijać min. 200kcal więcej. Jest dla mnie to bardzo ciężkie, zanim zacząłem się zdrowo odżywiać moje posiłki były masakryczny.. np. dwa 7days'y + dwie kanapki + baton na cały dzień 0.o... ale otworzyłem na oczy hehe i zacząłem coś robić.. Jadam ok. 5-6 posiłków dziennie i na pewno zdrowo. Czasem oszukam mój organizm i np. raz w tygodniu kebab czy raz w weekend pizza z biedry, żeby podbić kalorie. Przechodzę do konkretów: Jak doradzilibyście mi trenować? Pierwszy miesiąc był to FBW żeby przyzwyczaić mięśnie, rozeznać się na siłowni itp. Teraz przeszedłem na splita i jak narazie nie zamierzam go zmieniać. Do ilu KG radzilibyście mi przytyć? mój cel to jakoś 82-85kg do Kwietnia/Maja. Mam nadzieje że mimo mojej masówki jakieś mięśnie uda mi się zdobyć, chciałbym chociaż żeby mimo tej masówki nie zalać się konkretnie tłuszczem, chciałbym mieć chociaż zarys mięśni, zawsze byłem szczupły jak komar i teraz wywala mi brzuch. Proszę o rady, jak narazie nie biore żadnych suplementów i mam taki zamiar przez min. 4-5 miesięcy siłowni.
15.12.2015 [pierwszy dzień na siłowni]

15.01.2016 [pierwszy miesiąc na siłowni]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 183
15.12.2015 [pierwszy dzień na siłowni]

15.01.2016 [pierwszy miesiąc na siłowni]


[Nie umiem edytować sorki]
p.s mam 180cm wzrostu.


Zmieniony przez - noname6 w dniu 2016-01-31 16:01:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Na pierwszy rzut oka widać, że żywienie nie jest Twoim sojusznikiem.
Zyskałeś sporo tłuszczu, a masy mięśniowej praktycznie nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 183
Zdjecie robione z dolu to widac ze troszke wiecej tluszczu niz normalnie, ale mniejsza nie oszukujac wiem ze masy miesniowej malo, ale jest to pierwszy miesiac tez nie ma co liczyc na cuda. Nigdy stycznosci z silownia nie mialem. Jakies jeszcze rady procz krytyki?
Jakies zmieny w treningu? Dorzucic jakas bierznie czy robic caly czas normalnee
trening?
Pon klata,bic
Sro plecy,tric
Pią nogi,barki
Zawsze po treningu brzuch. Cwicze kazda partie x3 rozne cwiczenia 12,10,8,6 .


Zmieniony przez - noname6 w dniu 2016-01-31 16:25:30

Zmieniony przez - noname6 w dniu 2016-01-31 16:30:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jeśli mamy pomóc to wrzuć swój cały jadłospis w postaci zrzutu z kalkulatora żywieniowego na potreningu.pl.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To nie jest krytyka, tylko stwierdzanie faktu.
Wrzuć tak jak Ronie napisał swoją rozpiskę żywieniową i plan treningowy .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy do oceny

Następny temat

HMB - Warto czy też nie?

WHEY premium