SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 -latek prosi o rade

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
witam
Nazywam sie Patryk , w styczniu bede miec 19 lat . na silownie chodze codziennie od pon do pt .mam wlasna w piwnicy na ktorej mam 2 ławeczki , 140 kg obciazenia pare hantli i sztange . jest to niewiele ,ale sprzet ten dostalem za darmo wiec nie ma co narzekac . nie mam planu treningowego , kiedy przychodze na siłownie robie wyciskanie sztangi na płasko , wyciskanie sztangi stojac , biceps, triceps itp. czyli ogolnie wszystko po trochu . robie to od jakis 6miesiecy . od pazdziernika mialem przerwe z powodu braku czasu , ale motywacja pozostała . moj wzros to 179 cm i 87 kg wagi . chcialbym przybrac troche na masie i byc wiekszy , ale rowniez posiadac rzezbe a nie tylko sama mase . wiem , ze na tym forum sa ludzi ktorzy sie znaja na takich rzeczach wiec prosze o pomoc . czekam na odp na forum badz gg 4750347

z góry Dziękuje

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 87

Wzrost: 179

Cel treningowy: masa miesniowa,rzeżba

Staż treningowy na słowni: 6 miesiecy

Uprawiane inne sporty: siatkówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownie mam w piewnicy . 2ławeczki,sztanga ,hantle, 140kg obciazenia

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Albo masa albo rzeźba. 87kg przy takim wzroscie to sporo. Pewnie sie troche zalałeś. Moja rada to zrób redukcję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
Ludzie, zalałeś i to porzadnie! Spal ten tluszczyk i nie rob kilka razy na raz jednej partii miesniowej, bo miesnie zakatujesz!

Zawsze szczyt!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stack Kreatynowy + Reduktor

Następny temat

Łączenie partii mięśni itd.

WHEY premium