SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 lat staż 3 lata do oceny...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2135
Dobra masa , wielkie bary spore uda widac ze sie nie opierdzielasz na treningu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14469
Bardzo mocna sylwetka. Masz dobry wzrost więc na żywo pewnie jesteś mega spory.

"Amor Patriae nostra Lex"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 903 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10125
mój kolega ma 19 lat a nie wygląda jak połowa cb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
Kawał byka z Ciebie! 300kg w martwym to już zdrowy wynik, zwłaszcza w tym wieku i przy tym że nie ćwiczysz ts?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
śmiem trochę wątpić w te wyniki bo patrząc to nalezałbyś do czołówki polskiego TS tak sądze może jakiś dowód;)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
dokładnie 250kg przysiad i 300kg mc. Masz jakies filmy?
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15072
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
czy ja w jego temacie napisałem choć słowo na temat jego złej sylwetki? spytałem poprostu o jakieś filmy które pokazują te wyniki siłowe bo nie codziennie spotyka się osoby które potrafią zrobić mc 300 kg :) czemu zazdrość dla mnie każdy kto szanuje proporcjonalne rozwijanie sylwetki zasługuje na słowa uznania nie patrząc na to czy waży 60 kg czy 120.Forum jest po to by wyrazić swoje zdanie spotyka się tu pochwały jak i krytyke i trzeba się z tym liczyć. Nigdy komuś kto wyglada dobrze i włożył sporo pracy w rozwój "całej" sylwetki nie napisałem że wyglada słabo.Forum jest wolne więc co złego w spytaniu o wiarygodność wyników. Zauważ ,że każdy może wpisać co chce moge ustawić że wyciskam 120 kg ale to nie bedzię prawdą więc z tąd ciekawość.I czy bym ważył 40 kg czy 70 mam takie samo wyrażanie opini.Od autora zależy czy taka opinia zostanie wzięta pod uwagę czy nie:)

Zmieniony przez - wladek0o w dniu 2012-01-24 16:52:43

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
wariat 251 - nie spinaj sie tak.
Napisałem to temu, bo jak rzeczywiscie usiadzie i wstanie z 250kg i w mc pociagnie 300kg to jak na jego wiek to jest swiatowy wynik!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 609
Spokojnie chłopaki :) dzieki wszystkim za opinie . wladek0o - dowod 300kg na MC bez problemowo wysle ci na weekend .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Rocznik 93

Następny temat

forma 2012 :P 17 lat 14 miesiecy stazu

WHEY premium