SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 lat?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 88
Witam, mam 18 lat cwicze od roku i Mama mi caly czas biadoli, za wczesnie, zepsujesz sobie kregoslup na cale zycie, masz nieutwardzony kregoslup, przeciazysz sie i tak w kolo Macieju....

Ile w tym prawdy??

Jakich cwiczen nie powinienem robic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14578
przy odpowiednio opanowanej technice krzywdy sobie nie zrobisz.
cwiczenia obciazajace kregoslup to: martwy ciag, przysiady, wyciskanie na barki (zwlaszcza siedzac) i w mniejszym stopniu moze to byc wioslowanie sztanga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3803
Najbardziej kregosłup obciąza martwy ciag.Oprócz tego jeszscze wyciskanie na barki i przysiad ze sztangą.Jesli jednak bedziesz wykonywal te cwiczenia dobrze technicznie i nie dużym ciezarem to nic ci sie nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 88
Z tych cwiczen wykonuje tylko wyciskanie na barki na maszynie mysle ze poprawna technika i ciezarem 35, 40, 45, 50 po 12 powtorzen to chyba nie jakies kosmiczne ciezary przy ostatnim sie troszke namecze i zrobie 8 powtorzen ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
spokojnie mozesz cwiczyc
cwiczenia obciązające kręgoslup to np.martwy ciąg,wyciskanie na barki
jesli bedziesz te cwiczenia wykonywał prawidłowo,to nic sie nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
Bondzio przepisałeś wszystko jak mówił/a sala ty kopiarzu

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja nie wiem jaka postawe musialbys miec, jakich ciezaroow uzywac aby cos ci poszlo.. - nie rób ew. cykli typowo silowych gdzie powtrzenia schodza do 1 albo negatywnego. stosuje przedział tak to 8-6 powt. a bedzie spoko. pamietaj o dobrej rozgrzewce, diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
Jak dla mnie to najbardziej odpowiedni wiek do rozpoczęcia przygody z kulturystyką. Kontuzje są skutkami ubocznymi sportów siłowych, ale za to ile uciechy z przyrostów. Faktycznie na początku lepiej nie galopować i przy dylematach ile założyć na sztange lepiej wziąć tę lżejszą opcje i wykonać ćwiczenie lepiej technicznie. Pod warunkiem, że będziesz trenował mądrze i nie będziesz gonił wyników kolegów to obawy mamusi są bezpodstawne. A poza tym powiedz mamusi tak jak sweter "Nie wypowiadaj się na tematy o których nic nie wiesz i nie masz pojęcia, idź lepiej do kościoła paciorek odmówić...", moja starsza jest stara dewota kościelna więc jechać jej mogę do woli

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
dobra rozgrzewka, poprawne wykonywanie ćwiczeń technicznie i tylko Ci to na dobre wyjdzie

wuder

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZE OCEŃCIE MOJ TRENING !!!!!!!!!!!!!

Następny temat

CO o tym sadzicie?

WHEY premium