SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 składkowy test przed treningówek i termogeników-opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
F1.08
Dziwny ten test - widzę że niektórych nie klepią te PW które mnie ruszają i odwrotnie...

Też na to zwróciłem uwagę. Np. moje i Twoje opinie o Bomb i Blood. Ale większość opinii jakoś się tam pokrywa. Fury zostawiłem na koniec, jutro wleci. Dobrze, że opinie różne, bo ciekawość większa


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2019-11-09 14:34:37
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
F1.08
Widzę że nie jestem jedynym na którym Golden Labs Fury nie zrobił wrażenia
Dziwny ten test - widzę że niektórych nie klepią te PW które mnie ruszają i odwrotnie...

No cóż, tak to już jest, że takie składniki mogą całkowicie odmiennie działać na różnych osobników.
Z tego co widzę to niektórzy średnio oceniają Bloodshr3da podczas gdy dla mnie jest to niemal idealna przedtreningówka / spalacz (coś, co wezmę przed treningiem dla pobudzenia.

WXN-Skull Burner
Rozpuszczalność - 4/5
Smak - 4/5 - całkiem dobry
Pobudzenie - 4,5/5 - wziętę przed przedpołudniowym treningiem po skromnym posiłku rano, znacznie zwiększona chęć do działania i fajne pobudzenie (w sumie tego się spodziewałem gdyż dobrze reaguję na DMHA i Eria)
Ogólne odczucia - moim zdaniem bardzo ciekawa propozycja wśród spalaczy, gdyby kosztował stówę to już teraz kupiłbym całą puchę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39211
pawel82
Wydaje mi się że każdy inaczej może reagować na dany składnik zawarty w PW, jednego przymuli drugiego wystrzeli...trzeba dobrać do siebie i nie sugerować się opinią innych...


Dokładnie. I po to są te testy w sumie. Każdy może sobie sam wybrać co mu przypasiło i kupić całą puchę. Lepsze to niż strzelać w ciemno i potem się rozczarować po zakupie :)
5

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
To fakt. Bloodshred ciekawa pozycja. Te testy to dla mnie prawdziwe zbawienie. Czuję się znowu jak na bombie
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22311 Napisanych postów 32800 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402698
1. Golden Labs Fury Extreme pół porcji na czczo
2.Rozpuszczalność 5/5
3.smak 5/5
4..Pompa 3/5 czułem mocne mrowienie parę minut po zażyciu, ale jakoś nie przełożyło się to na odczucia na treningu
5..Pobudzenie 4/5 spodziewałem się że bardziej porobi i trudniej będzie ogarnąć trening, ale poszło to w dobrą stronę pozytywnego kopa i chęci zapyerdalania. Dobry humor, muza lepiej kręciła, ogólnie na plus.
6..Ogólne odczucia 4/5 przyjemne pw, jeden z lepszych treningów jakie zrobiłem ostatnio
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10199
1. URX-Bombshell
2.Rozpuszczalność 4/5
3.smak 4/5
4..Pompa 4/5
5..Pobudzenie 4/5
6..Ogólne odczucia 4/5. Czuć konkretnego i fajnego kopa. Pełna koncentracja. Jednak stwierdzam że 1.3 jakoś tak na mnie mocno nie działa. Zobaczę jeszcze co pokaże fury extreme. Wszystkie pre porównuje do E.S.P. i puki co to moj faworyt mimo tego że nie ma tam gerki.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
1.Golden Labs – Fury Extreme
2.Rozpuszczalność 5
3.Smak 3
4.Pompa 4
5.Pobudzenie 3+
6.Ogólne odczucia 3+
Irytujące swędzenie skóry. Palenie w gardle przy piciu. No i to chyba tyle :-/ Jakieś tam pobudzenie było i pompa, ale bez szału. Brak złego samopoczucia po, ale też i daleko od euforii. Na treningu średnio to wypadło. Przy cardio mocny efekt termo. 2 godziny po treningu na spanie mnie zebrało.



Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2019-11-11 15:46:10
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 41 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 459
Katana.
rozpuszczalność 3/5 - bryli się cholerstwo.
pompa 3/5
pobudzenie 5/5

6. ogolne odczucia.
cos dla ludzi o mocnych nerwach. jedna cala miarka robi mnie na jakies 4 godz. mocne pobudzenie ( fury ,psycho się chowa) potem do 4 godz niepokoj i brak apetytu. Ale wiem ze sa fanatycy tej przedtreningowki. dla mnie za mocna.



Zmieniony przez - wostock w dniu 2019-11-11 17:53:37

Zmieniony przez - wostock w dniu 2019-11-11 17:54:11
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39211
1.Metabolic-Syndrex
2.Pobudzenie: 4/5
3.Skupienie:3/5
4.Ogólne odczucia: 3/5

Dobrze że przeczytałem ulotkę i wziąłem rano, a nie przed treningiem koło 17... U mnie mocne pobudzenie. Czuć johę - dreszcze, zimno. Trzymało mnie z 5 godzin albo i więcej. Potliwość zerowa. Na początku nie było czuć aby ograniczało apetyt ale w połowie dnia apetyt mocno w dół. Cały dzień szczanie - więc chyba odwadnia jakoś. Chciało mi się też zwracać lekko...nie wiem czy to od tego ale nic innego nie przychodzi mi do głowy. Do redukcji dobra rzecz - choć ja nie cierpię johy i tego jak się po niej czuję :/ Dlatego tylko 3/5
6

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
PODSUMOWANIE
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PCT metanabol clomidem gdy biorę nolve

Następny temat

Wyniki badań hormony

WHEY premium