SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 latek Spalanie tkanki tłuszczowej w brzucha

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 302
Witam!
Mam na imię Paweł i mam 17 lat chce spalić tkankę tłuszczową głównie z brzucha, ponieważ mam na nim fałdy i to duże.

Planuję codziennie chodzić na siłownię od dzisiaj do końca lipca, chociaż karnet mam do końca 2012 roku:P Chodzi o siłownię Pure Fitness.

Chciałbym, aby ktoś mi pomógł ułożyć jakąś dietę oraz ćwiczenia jakoś bardziej rozpisać ile mam biegać, skakać czy też jeździć na rowerze i czy mam coś jeszcze wprowadzić.

Na dietach i tych sprawach kompletnie się nie znam:/

Spalacz będę brał codziennie 4x czyli 2 x przed śniadaniem i 2x przed treningiem. Chciałbym osiągnąć wagę na początek 70 kg.


Z góry dziękuję za rady:) I będę wdzięczny jeżeli ktoś ułoży mi jakąś przykładową dietę.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 78

Wzrost: 177

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: Od 25 czerwca codziennie siłownia

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Na siłowni bieganie, rowerek i ogólne ćwiczenia na sprzętach :D

Odżywianie: Wcześniej jadłem co popadnie...Teraz chce wprowadzić jakąś ditę

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: Brak

Stan zdrowia: Bardzo dobry:)

Preferowane formy aktywności fizycznej: Bieganie,rower,skakanka itp

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Wczoraj kupiłem 90 tabletek Clean BureXin II

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak

Stosowane wcześniej diety: Brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 302
Dzisiejsze jedzenie
Śniadanie: zupa mleczna:P
Obiad: pół paczki ryżu oraz 2 jajka smażone (prawie 0 oleju)
Kolacja: jeszcze nie wiem...może serek

Trening:
19 km na normalnym rowerze z średnią prędkością 20km/h
40 brzuszków
10 minut fitnesu w domu
500 skoków na skaknce

Zmęczony prawie wogóle się nie czuję i głodny również myślę, że to dzięki temu spalaczowi:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3123
Nie ma spalania miejscowego !
3dni w tyg na siłowni wystarczą, po treningu siłowym aeroby ok 25-30min, w dni nietreningowe wydłuż czas. Poczytaj podwieszone tematy i sklej coś sam, nikt za Ciebie nie ułoży, suplementacja zbędna na początek.



Zmieniony przez - nvx w dniu 2011-06-25 17:12:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 302
Próbowałem bez suplementów na początek jednak to nic nie dawało :) Więc dlatego teraz jadę z suplementami ze względu na to, że nie mogłem się oprzeć na jedzenie i szybko czułem się zmęczony. Efekty widoczne chce osiągnąć do końca lipca :)

Mam jeszcze pytanie czy ktoś może podać przykładowy obiad? Bardzo często jadałem wcześniej piersi z kurczaka, pizze i inne fast foody :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dieta z dupy.z takim podejsciem masz gwarantowany zastój w najblizszym czasie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3123
Pierś z kurczaka pieczona,orzechy włoskie, warzywa.

Musiałeś popełnić błąd w diecie, złe obliczenia, nie stosowanie się do diety brak treningów itd... Spalacz nie wyssie z Ciebie tłuszczu jak nie będziesz się przykładał do diety i treningów, to tylko przynęta dla grubasów (bez obrazy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 302
To co dzisiaj jadłem nie nazywam dietą...tylko napisałem co zjadłem i tyle:P Dietę ułożę z osobistym trenerem w siłowni. Myślę, że przy dużej intensywności treningów spalacz pomoże :D

Codziennie planuję:
jazdę rowerem 20-30 km
skakanka 500-1000 skoków
brzuszki 50 - mięśnie brzucha mam ch**
i jakiś fitnesik z 20 minut
bieganie na bieżni około 30 minut od 6 do 11-12km/h

Jeżeli ktoś chce coś dołożyć to będę bardzo wdzięczny.


Postaram się dodać fotkę jakoś jutro obecnego stanu i jak będą widoczne efekty zamieszczę nowe:)

DZIĘKI za rady:)



Zmieniony przez - pawelo5x w dniu 2011-06-25 17:35:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3123
A trening siłowy planujesz ? nie rób codziennie treningów bo mięśnie muszą się zregenerować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 302
Co do treningu siłowego to nie wiem;/ Chodzę do Pure nie wiem czy ktoś miał styczność z tym klubem.

Chodzi tam wiele osób wysportowanych, a nawet Warchoł (może znacie) i jakoś wstydzę się ćwiczyć koło nich wolę iść na bieżnię lub rowerek itp, bo tam czuję się swobodnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3123
Z twoim podejściem daleko nie zajdziesz. A ty myślisz, że takie szafy itd to jak zaczynali ćwiczyć to odrazu 200 na klate rwali ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 302
Wiesz na początek chce robić to co wyżej napisałem :) Trening siłowy może też zacznę robić o ile starczy mi sił :) Mam nawet taką mini siłownię w domu.


Wracając do tematu treningu siłowego w siłowni to nie wiem jak wy się zachowujecie, ale w moim mieście to zwykłe chamstwo tam panuje...Chodzą tam kolesie, którzy wyglądają jak mniejsi bracia Pudziana i myślą, że są tam nie wiadomo kim...I niestety taka jest tam większość osób :/ Zawsze się zastanawiam czy czym więcej mięśni to mniej rozumu...Chociaż nie wszyscy tacy są niektórzy są bardzo spoko i nawet pomogą :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjne plany redukcjyjne

Następny temat

dieta na mase do oceny

WHEY premium