SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat prawie 5 lat stażu do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Zdrowa sylwetka. Ale burdel pod biurkiem, to masz nieziemski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 213 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1586
od 12 roku zycia cwiczysz? stad te problemy z kregoslupem..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 384
Intensywność treningów narastała z wiekiem, jestem prowadzony przez trenera, nigdy się nie szarpałem z ciężarem na przysiadach, na ciągach, w sumie nawet nie miałem tego włączonego do treningu A kręgosłup i tak nie wyrabia, tylko sport na poziomie rekreacyjny jest zdrowy, niestety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 227 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6753
sucho, ale kable ladne;) powodzenia

No pain
No gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1946
elegancko, ale jakbyś kiedyś się trochu zmasował to pochwal się nam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1624
pod biurkiem "Ojczysty Panteon i ojczyste spory" ; >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 384
Pod biurko sam się czasem boję zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 710
20 30 trening, wypiep**aj sprzed komputera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6925
Kabelki fajne ale tak jak wyzej Ci pisza strasznie chudo. Jesli bys dolozyl troche kg to bylo by super chociaz nie mozesz .
Przedramie wydaje sie byc rozmiarow bicepsa xd. A co do stazu to jak na 5 lat to mozna osiagnac duzo wiecej ale jesli ma byc tak chudo to okey mimo wszystko mozna lepiej. A brzuch chyba nie cwiczony ale go widac bos chudy czy sie myle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 384
Brzuch ćwiczony ćwiczony :) w realu lepiej kosteczkę widać ale nie umiem tego uchwycić na zdjęciu ;/ Co do osiągnięć odnośnie sylwetki, w ciągu 5 lat wiadomo ze można osiągnąć duuuużo więcej, ale pod warunkiem, trzeba mieć taki cel :) Ja postawiłem sobie inny :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

20 lat staż 3 lata, wiem że nogi do poprawy STARAM SIĘ

Następny temat

22 lata czas na redukcje ?

WHEY premium