SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat - do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 78867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
Oczywiście jeśli do dyspozycji masz siłownię z Full osprzętem to można urozmaicić. Jeśli w kwestii odżywiania wszystko jest ok i faktycznie nie idzie to mógłbyś spróbować treningu HST
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
`No no , sylwetka całkiem niezła . Kaptury troche dotyraj , bo wg mnie troche odstają od barków .

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nieżle jak na cwiczacego na strychu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no racja kaptur nie jest zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
Arnold93
nieżle jak na cwiczacego na strychu



własnie na okres wakacyjny przenoszę się do profesjonalnej siłowni active ;)
troszke więcej czasu wiec bede mogl pozwolić sobie na dojazdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
jestem tutaj "nowy"ale jeśli miałbym ci coś za sugerowac,to radziłbym ci pomyślec o karnecie typu 2-3 wjścia w tyg. na profesjonalnej siłowni,gdzie trenowałbyś w te dni duże partie takie jak nogi czy plecy,zamieniajac je czasem na klatkę.Dzięki temu dasz im więcej bodźców,dzięki maszynom i wyciągom jakie na pewno masz na takiej siłowni, również z ilością potórzeń bym sie nie rozpędzał myśle,że 8-12 z dobrą techniką będzie ok,aby rosnąc mięśnie mimo wszystko potrzebują silnych bodźców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
w ciągu roku szkolnego nie ma mowy o ćwiczeniu na profesjonalnej siłowni ,bo zbyt poźno wracam ze szkoły ,do najbliższej siłowni musze jechać 30min komunikacja miejską i nie wyrobiłbym się ze wszystkimi obowiązkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
doskonale cie rozumiem,ale możesz tak ułozyc plan by wyrwac się choc raz w week,dosonale rozumiem ,że wiąże się to również z kosztami,ale masz fajne proporcje i warto to wykorzystac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 812
Dobra rzeźba, propsuje. Wrzucisz swój plan treningu?

SOGUN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
pisałem stronę ,dwie temu ze był to raczej intuicyjny fbw skladający się ze złożonych ćwiczeń
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka z genami - foty 1,4,5

Następny temat

Sebomsx Foty

WHEY premium