SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat 215 kg 49 cm

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 30574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
moje foto?? mnie sie juz nie oplaca ogladac :) z dwoch powodow pierwszy jesli jestescie kobietami lub panami z innymi pogladami to jestem juz zonaty wiec odpada :) po drugie ja jestem juz cianki jak widac po poscie teraz czas na mlodziez oni rosna jak na drozdzach wiec moze ich fotki lepiej zobaczyc, a tak wogole to na tym forum mozna mnie juz zobaczyc lub poprostu w googlu poszukac po imieniu i nazwisku znajdzie sie pare stronek z fotkami :) hahaha skromnosc to podstawa a jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
https://www.sfd.pl/A_ja_w_ubraniu_:_-t215583.html 

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 50
Ja ćwicze od 4 lat na sucho........... i nic bardzeij sobie nie cenie jak zdrowie , może mam tylkjo 42 w łapie, ale wiem bynajmniej że doszedłem do tego sam. Brac każdy może, ale oleju to raczej każdy nie ma w głowie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
z tym olejem to do mnie ??? bo po pierwsze chyba juz pisalem ze ja nie biore a po drugie to mam tytul mgr inz elektronika o specjalnosci elektronika biomedyczna :) wiec do glupich chyba nie naleze i mam mozg w glowie a nie olej ale tys pewno juz nie mial gdzie bic wiec w glowe waliles :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
a ja znam kolesie co moj kolega go zna co mieszka u nas w miescie co ma 54cm w bicu 16 lat i pcha zelazo około 10 lat bo jego tata jest kulturysta i do tego wyciska grubo ponad 200 zal chlopacy co niektorzy pisza poprostu szkoda slow z tego co widze to pelno gowiarzy o rozmiarach pudziana i za***iscie silnych jest :D tylko cos ich nie widac nigdzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
ja mam w penisie 20 na pełnej żyle i sie nie chwale...

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
tomek

no, ja też znam pełno takich histori o kumplu brata kumpla co to galaki z lasu pod pachami wynosi...

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 50
A czy ja pisałem ze chodzi o ciebie? nie..., chodzi mi o tego gostka co w takim wieku pąpuje w siebie saa, jeśli przyjąłeś to na siebie to sory:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 133
w te 50cm w lapie to uwierze,ale nie w 215kg daj spokoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 549 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1646
Coraz wiecej baranów jest, nie kulturystów.Ladna sylwetka kulturysty to nie jest 49cm na retencji tylko 44 cm suchutkiej masy.Moglbym walic omeny i mety i rosnąc ale szkoda mi zdrowia i nie podnieca mnie tluszcz w lapach.Bo nie uwierze w 49cm i zyly u 17latka......
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dretwienie na cyklu

Następny temat

Recepta na książeczce zdrowia

WHEY premium