SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17 lat, 184/87kg

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 86-87
Wzrost: 184
Obwód klatki: 90- miesni na niej w sumie brak, robie serie 40/45/50kg
Obwód ramienia: 36, ale zlana... z czego baaardzo duza dysproporcja bicepsa miedzy lewa a prawa- masakra
Obwód talii: na wys pępka 88
Obwód uda: 50
Obwód łydki: 31
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: bardzo duży, brzuch jak kobieta w ciąży
Aktywność w ciągu dnia: szkoła, pon/śr/pt pierw trening w kosza, który będzie mi służyl jako aeroby, pozniej siłka fbw, sobota odpoczynek, niedziela bieganie 35-40min.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: koszykówka
Odżywianie: zjem wszystko
Cel: 4-5 miesięczna redukcja do wióra
Ograniczenia żywieniowe: brak
Stan zdrowia: suuper, nie wiem czy nie mam przypadkiem gino bo pod 1 sutem coś wyczuwam, tak czy tak nie jest to moim priorytetem, zaczne się martwić jak klatka będzie kiedyś jakoś wyglądała...
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia 3x, bieganie, aeroby na koszu
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Nie
Stosowane wcześniej diety: w wieku 14 lat zszedłem przy wzroscie 173 z wagi 98kg do 74, popaliłem w tym czasie wszystkie mięśnie, było to głupie ale byłem w rozpaczy ;) wszystko odbuduje.

mam zamiar jak najlepiej wykorzystać te kilka miesięcy, tłuszcz odkłada mi się szczególnie na bokach, przez ostatnie 2 miesiące się zapuściłem ostro i przytyłem jakieś 4,5kg, już dość. Wtorek/ czwartek i sobote będę stosował jako dzien wolny od treningow, czasami moze jakis domowy hiit

teraz dieta do oceny:
rozkład b/t/w= 2,1/1/1,8

Posiłek I- 8:00:
3 jajka gotowane
70g płatków owsianych
250ml mleka 2%
kromka chleba razowego
10g rodzynek
------------------------

Posiłek II- szkoła-11;30:
2x tortilla (przepis z sfd, nie pamiętam rozkładu bo jem to już od dawna )
150g piersi z kurczaka, smaże beztłuszczowo w przyprawach, także chyba nie ma znaczenia czy smazona czy nie
2 jajka gotowane, kromka chleba razowego

W szkole oprócz srody, zostaje na koszu odrazu po szkole, więc posilek II będzie ostatnim przed aerobami, jakoś 14;00 start, koniec 15;30, nie będe jadł wczesniej bo pozniej chce mi sie wymiotowac przez ostry zap***ol na treningu...
--------------------------

Posiłek III- 15:45-16;00
piers z kurczaka 125g/ mintaj 200-250g - mintaja bede stosowal zamiennie bo tanszy
ryz bialy 50g

o 17;00 ide na silke, wracam 19;00

Posiłek IV- 19;00
150g piersi z kurczaka
ryz bialy 70g
czasem jakis banan

Posilek IV- 23;00
twarog 100g
oliwa z oliwek 15ml


wychodzi jakies 2,3k kcal, wiem ze czasem nieswiadomie i tak to bede podbijał, ale bede jadl to co zalozone... warzyw nie licze, beda w kazdym posilku.
prosiłbym o poprawienie jej, ew. co moge jeszcze do niej wrzucic? Dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
mleko lepiej wodą zastąp

'Vide Cul Vide'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94
ok, a tak to poza tym wszystko ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
daj na poczatek z 250-300g wegli dziennie i powoli bedziesz obcinal w zaleznosci od efektow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94
ok, wyrownam ryzem do 250 bo przy wiekszej ilosci czuje ze sie chyba zaleje, mam nadzieje ze za miesiac odczuje juz jakies efekty, dzieki i pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

praca na nocnych zmianach

Następny temat

Dietka do sprawdzenia (18 lat)

WHEY premium