SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16lat

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 58160

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
ps napisal tam ktos ze siadam po 200m no dziwne bo biegam sobie po 2-3km na czczo i jakos nie "siadam"?

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871
Sprint na 200m to nie to samo co bieg na 2-3km, o ile chodziło o sprint :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5655
Kur.wa dziecinada :D ten temu powie ze costam to tamten tamtemu powie ze costam innego i czesc forumowiczow bedzie trzymalo strone jednego a czesc strone drugiego i zamiast obiektywnie ocenic fotki autora to jedni przesadzaja i mowia ze sam smalec a drudzy mowia ze jakis suchar jest za suchy bo wysechl masakra . . . i jeszcze Wy ciagle z tym wyciskaniem na klate ;]]] KUUUUUUUUU.RWAA czy to jakis stereotyp ?? jak tylko ktos wie ze cwiczysz to pierwsze co zapyta to ILE CISNIESZ NA KLATE . . . suchy niech sie zmoczy, smalec sie roztopi i bedzie git. Draznia mnie takie posty bo jak narazie to same d****ne klotnie jakies i tyle . . .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
OMG https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/14.gif[/img] spac nie moiglem, wszedlem na sfd i odrazu humor lepszy spac nie moiglem, wszedlem na sfd i odrazu humor lepszy spac nie moiglem, wszedlem na sfd i odrazu humor lepszy [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

Muahahahhaha....dobry post

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4869
wszyscy juz w sumie powiedzieli... wyglądasz grubo, zero estetyki, wyniki siłowe słabe... w kulturystyce kariery nie zrobisz...o strongmanach nie mamy co rozmawiać nawet. Zamiast cwiczyć 2x dziennie ćwicz 1x dziennie a w miejsce drugiego treningu wstaw "nauka ortografii i kultury osobistej" bo przynosisz wstyd wszystkim Kamilom...

Życie uczy pokory, ale dla niektorych będzie to długa i cięzka lekcja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
ale i tak najlepszy ma avek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
nie avek a lancuch

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
mordy Diboby bo wiekszosc z was jest podobna do niego
o niego chodzi "diboib"

Zmieniony przez - kamil1982 w dniu 2005-10-05 08:09:18

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
kamil1982: Chlopcze, 3/4 osob ktore tutaj sie wypowiada jakby stanelo przed Toba to by Ci jezyka w gebie zabraklo bos cienki a to widze po fotkach, kulturze, ortografii i tym ze jestes frajerem

I naucz sie technicznie robic biceps, bo zaloze sie ze bys 20kg nie targnal przy czysto technicznie wykonywanym cwiczeniu :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
20kg chyba hantelkiami na serie to jo na modlitewniku moj rekord 64kg x4 wienc milcz

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

m o j e f o t k i :))

Następny temat

to ja .co powiecie...???

WHEY premium