SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16lat..."""""Oceńcie"(fotki i filmik)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 727
Dziwne, ale przeglądając cały SFD zauważyłem, że najczęstszym komentarzem, co do wyniku w wyciskaniu jest "ja znam kolesia/mój kolega, co wyciska X+(20do40)kg (gdzie x to wynik, który oceniamy)" a logicznie myśląc to ci, co osiągają takie wyniki powinni być tu najaktywniejsi i pisać: "A ja wyciskam...". Jednak widze, że to rzadkość. Podsumowując "ja wyciskam X, moj kolega x+20kg a kolega tego kolegi X+40 itd" Samoocena chyba wzrasta tym, co tak mówią, bo innego wytłumaczenia niema. A co do Czarka to wynik do osiągnięcia (np.genetyka)jednak za kilkanaście lat będziesz żałował tego wyniku - stawy i kości tylko raz się ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 12 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3212
raczej nie bede teraz tylko ćwicze na utrzymanie siły.....bo wiosna to sie nie chce ćwiczyć na dużych ciężarach.....jakoś to będzie myśle o przestawieniu się na kulurystykę ale nie wiem bo ćwicze ze starszymi i mocniejszymi więc dużo zdejmowania ciężarow.....

a co nikt nie pisze czy jest choc mała poprawa czy wcale jej nie ma???

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
poprawa jest, nie mow, ze jej nie widzisz

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 775
spora poprawa!powodzenia....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 12 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3212
no wiesz jak ja na siebie patrze to wydaje mi się że spora ale ktoś to musi z dystansu ocenić no nie???tak objektywnie..

No Pain No Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1005
mimo iz naprwde fajnie wygladasz jak na swoj wiek to i tak nie az tak dobrze zeby sprostac podanym przez Ciebie wynikom, moze sie myle. Gratulacje dotychczasowych osiagniec, choc wydaje mi sie ze to ryzyko tak wczesnie zaczynac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 180
Moze i ja dodam swoje 3 grosze... nie czytalem wszystkich stron bo czasu nie mam.

1. Mam przeczucie ze troszke sobie podrasowales wyniki, naprawde duzo czasu trzeba poswiecic aby wyciskac dajmy np 200% swojej wagi (pudzian wyciska cos kolo 200%, ale ile lat ćwiczy? na pewno nie 18 miesiecy... za szybko aby Twoj wynik był taki...)

2. Pisales gdzies ze masz jakiegos trenera czy cos... zapytaj sie go czy praca z tak duzymi obciazeniami jest w TWOIM wieku nie zaszkodzi Tobie [~200% masy ciala to duze obciazenie].

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1060 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3925
za ostro chłopaka krytykujecie,pyta sie jak wrzucić film a wy mu pi**** ile to on powinien wyciskac,to wam sie cos pomyliło i teraz głupio sie przyznac

wrzuc na www.megaupload.com

na dole po lewej stronie wpisujesz nazwe pliku maila i wybierasz film do rzucenia nastepnie czekasz az sie wrzuci a oni przysla ci linka do filmu na maila.Pozdr

*** Mafia Ślązaqf ***

"...a ch*** warci tyle ile cisza w eterze.....ciiii....no i lipa frajerze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 775
wrzuc filmik i bedzie ok!!!!!!!naprawde spoko wygladasz cwicz dalej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 12 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3212
http://www.megaupload.com/?d=UKUYE60V

tu jest link do filmiku na którym wyciskam 110kg....
ściągnijcie program Quiktime żeby to odtworzyć albo skonwertujcie....

No Pain No Gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

.:: 16LAT, NEW PHOTOS - ZAJRZYJ ::.

Następny temat

Skromne plecki...

WHEY premium