SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16krzychu///DZIENNIK///Wagi gimnastyczne i siła///

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1880
Witam,
Założyłem ten dziennik, ponieważ chciałbym pokazać, że bez sprzętu też można coś osiągnąć, a także dlatego, że ćwiczę gimnastykę od ponad roku. W tym cyklu treningowym będę ćwiczył różne figury gimnastyczne, w których siła ma znaczenie. Np. planche, manna itp. Czy mi się uda? Zobaczymy...
Do dyspozycji mam drążek, uchwyty do pompek i własne ciało .

Wiek: 18 lat;
Staż: 1 rok gimnastyki;
Cel: Siła i wykonanie elementów gimnastycznych;
Motywacja: Muzyka i chęć bycia lepszym ;
Dieta: Staram się mniej jeść i zdrowiej, a przede wszystkim NIE BĘDĘ jadł w nocy;
Wzrost: 172cm;
Waga: 74kg.



Plan treningowy na pierwsze trzy tygodnie: PLANCHE 26.10.2009r. - 20.11.2009r. 3 razy w tygodniu,





Rozgrzewka 5 minut rowerek, później rozciąganie,

1.Pompki - ręce przy biodrach 3x10,

2.Frog stand 3 x 20 sekund,

3.Tuck planche 3x5,

4.Pompki - Nogi na podwyższeniu, ręce na ziemi na wys. bioder 3x5,

5. Przejścia - na uchwytach do pompek przejścia z L - seat do tuck planche 3x5.

Plan na: MANNA





1.Na uchwytach nogi zgięte i rozszerzone w literę V 4x10 sekund,

2.Scyzoryki i przejście na plecy i rozciąganie grzbietu 3x7,

3. Straddle L - seat na uchwytach.

Następny etap do tego ćwiczenia po tym jak będę w stanie wykonać punkt 1 na ziemi przez 10 sekund.

Rozciąganie na koniec.

TrainHardOrGoHome

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1880
Huuuh :-/ o pierwszym treningu dostał porządnie brzuch, ale ręce też odczuły
Jakoś to pójdzie. Teraz jem kolacyjkę. Wszystkie powtórzenia ok. Nie wielkie problemy z tuck planche.

TrainHardOrGoHome

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2053 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9106
dziennik innowacyjny

Ignorante juris nocet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1880
Hehe, no cuś odmiennego, chociaż ciekawe kogo to zainteresuje:P

TrainHardOrGoHome

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Widze tu swego rodzaju ewenement w dziale wiec bede zagladal. Szykuje sie ciekawy dziennik, odmienny niz reszta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1880
Dzisiaj na treningu magluję podwójne salto w tył ( początki ) oczywiście na salce
W domu odpoczynek, a do żarcia za bardzo nie ciągnie. W nocy spałem cały czas <wow>

TrainHardOrGoHome

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1880
Po treningu... zaskoczenie xD Dzisiaj trening typowo siłowy całe zajęcia był :P Zmachany jestem:-/

TrainHardOrGoHome

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1880
Osz masakra ;-/ Wszystko boli, ale jakoś się udało. Zakwasy z przed 2-óch dni:-/ Co ciekawe nie ciągnie mnie do jedzenia, co najważniejsze Ogólnie dzień udany. Był też omlecik:P

TrainHardOrGoHome

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1880
Dzisiaj trening minął ciut lżej Wszystko w porządku i plecki się poprawiły jakoś:D Na czasie będą jakieś foty, ale nie na tym mi zależy

TrainHardOrGoHome

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
super temat pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1880
Heh, dzięki i pozdrawiam również.

TrainHardOrGoHome

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST-pomóżcie splitowcowi!!!:)

Następny temat

Zwiększona liczba powtórzeń co sie wtedy dzieje ?

WHEY premium