SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 stycznia - UFC on ABC: Holloway vs. Kattar

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Santiago Ponzinibbio wróci do Oktagonu w walce z Muslimem Salikhovem na gali UFC Fight Night 187

Rywalizujący w wadze półśredniej UFC Santiago Ponzinibbio powróci do Oktagonu w styczniu na gali UFC Fight Night 187 w walce z Muslimem Salikhovem.

Do pojedynku między Ponzinibbio a Salikhovem ma dojść 16 stycznia na gali UFC Fight Night 187, która najprawdopodobniej odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas. Inne walki, które zostały zapowiedziane na tę galę to Ricky Simon vs. Brian Kelleher, Justin Tafa vs. Carlos Felipe oraz Tim Elliott vs. Jordan Espinosa. Nie ma jeszcze potwierdzonej walki wieczoru dla tej karty, choć istnieje możliwość, że walka Ponzinibbio z Salikhovem może zostać jej głównym pojedynkiem.

Santiago Ponzinibbio (27-3 MMA, 9-2 UFC) był w pierwszej 15-tce dywizji półśredniej, ale po przez ostatnie dwa lata zmagał się z kontuzjami i infekcją gronkowca przez co został usunięty z rankingu. Przed tymi wszystkimi problemami, 34-letni Argentyńczyk wydawał się poważnym zagrożeniem w kategorii 170 funtów. Ponzinibbio reprezentujący American Top Team ma obecnie serię siedmiu zwycięstw z rzędu. Wygrywał m.in. z Neilem Magny, Mike’em Perry, Seanem Stricklandem, Courtem McGee i Gunnarem Nelsonem, a dwie porażki poniósł w walkach z Lorenzem Larkinem i Ryanem LaFlare.

Muslim Salikhov (17-2 MMA, 4-1 UFC) dołączył do UFC w 2017 roku i od tego czasu stoczył pięć walk w Oktagonie. Po przegranej z Alexem Garcią w debiucie, Salikhov odniósł cztery zwycięstw z rzędu w walkach z Rickym Rainey’em, Nordine Talebem, Laureano Staropoli i Elizeu Zaleskim dos Santosem. 36-letni Rosjanin jest weteranem blisko 200 walk w kickboxingu, osiągając imponujący rekord 185-13-1 z 76 nokautami. Mimo, że jest jednym ze starszych zawodników w dywizji półśredniej UFC, Salikhov zaprezentował się bardzo dobrze w ostatnich walkach w których pokonał kilku młodszych przeciwników.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No mieliście rację co do występu Maxa. Nie tylko świetny boks ale też łokcie, dawno nie widziałem tylu łokci z dystansu które tak dochodzą do celu
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Max Holloway vs. Calvin Kattar na UFC Fight Night 186

Starcie piórkowych najważniejszym wydarzeniem styczniowej gali.

Wczoraj największa organizacja MMA na świecie poinformowała o zestawieniu Maxa Hollowaya (21-6, 17-6 w UFC, # w rankingu UFC) do walki z Calvinem Kattarem (22-4, 6-2 w UFC, #6 w rankingu UFC). Pojedynek w limicie dywizji piórkowej odbędzie się na dystansie pięciu rund i będzie walką wieczoru UFC Fight Night 186.

Holloway w ciągu ostatniego roku stoczył dwa pojedynki z Alexandrem Volkanovskim, w obu walkach Hawajczyk musiał uznać wyższość po decyzjach sędziów. Wcześniej Max z sukcesem trzykrotnie obronił pas wagi piórkowej pokonując Jose Aldo, Briana Ortegę i Frankie Edgara.

Kattar a za sobą dwa znaczące zwycięstwa zdobyte w tym roku, w maju Amerykanin znokautował Jeremy’ego Stephensa a w lipcu wypunktował Dana Ige w walce na dystansie pięciu rund. Zwycięstwa pozwoliły 32-latkowi odbudować pozycję w rankingu UFC po przegranej z Zabitem Magomedsharipovem.

Gala UFC Fight Night 186 odbędzie się 16 stycznia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

AP

Max Holloway jest gotowy walczyć z Alexandrem Volkanovskim nawet 100 razy, aby udowodnić, ze jest od niego lepszy

Były mistrz wagi piórkowej UFC Max Holloway nie jest zbytnio przejęty swoją kontrowersyjną przegraną z obecnym mistrzem Alexandrem Volkanovskim na UFC 251, ponieważ czuje, że wiele osób uważa, że to on wygrał rewanż. Zamierza jednak zrobić wszystko, aby doprowadzić do trylogii.

Po tym jak Alexander Volkanovski (22-1 MMA, 9-0 UFC) zdetronizował Maxa Hollowaya (21-6 MMA, 17-6 UFC) na UFC 245, siedem miesięcy później zawodnicy ponownie stanęli naprzeciw siebie w Oktagonie. Walka była znacznie bardziej zacięta. Holloway dokonał korekt w taktyce i wielokrotnie powalał mistrza na początku walki.

Jednak dwóch z trzech sędziów zaliczyło walkę na korzyść Volkanovskiego, ale decyzja ta była powszechnie uważana za kontrowersyjną. Holloway wie, że trudno będzie mu uzyskać trzecią walkę z Volkanovskim, biorąc pod uwagę fakt, że spadł bilans ich walk to 2-0 dla mistrza, ale Hawajczyk jest zadowolony z tego, że większość punktowała walkę na jego korzyść.

Max Holloway
"Nieważne, co ja myślę, ale UFC, (media), świat, widzą – 80-90 procent świata uważa, że wygrałem, i to jest ważne dla nich, ale także ważne dla mnie", powiedział Holloway w rozmowie z ESPN. "Niezależnie od tego, jaką pracę masz do wykonania, zależy ci na tym, aby zadać sobie pytanie. Zależy ci na pieniądzach, zależy ci na firmie – mnie zależy na szacunku. Szacunku od twoich zwolenników.

Nadstawiali za mnie karku. To nie są fani, to zawodnicy. Jorge (Masvidal), Nate (Diaz), Dustin (Poirier), Justin (Gaethje), lista ciągnie dalej. Nawet Ali (Abdelaziz) i (bracia) Kawa. Wszyscy ci faceci mogą się nie zgadzać co do koloru nieba, ale tamtej nocy zgodzili się co do jednej rzeczy."


Holloway powróci do akcji 16 stycznia na gali UFC Fight Night 184, gdy w walce wieczoru podejmie Calvina Kattara. „Błogosławiony” będzie się starał zmienić swoją pozycję, aby znów stanąć do walki o tytuł. Chociaż przegrał z Volkanovskim, Holloway nie zamierza mu tak łatwo odpuścić i jest szczęśliwy, że może wrócić do rywalizacji, aby zrobić wszystko, co konieczne żeby doprowadzić do trylogii i udowodnić, że jest lepszym zawodnikiem.

Max Holloway
"Gdyby to była rywalizacja Kobe Bryanta i Michaela Jordana, zagraliby 10 razy tylko po to, aby pokazać ludziom, który z nich jest najlepszy. Dążę do takiego nastawienia. Jeśli chcesz to powtórzyć 100 razy, możemy to zrobić. Ale pokażę ci, że jestem lepszym gościem – taka jest moja mentalność. Nie wiem, jaką oni mają mentalność, czego szukają i cokolwiek innego, ale to jest coś, co muszą ogarnąć i co muszą zrobić.

Ten facet jest na pozycji, która mi nie odpowiada. Nie czuję, żeby to było w porządku. Czy będziemy znowu walczyć? To zależy od niego. Gdyby to zależało ode mnie, walczyłbym z tobą 10 razy w jedną noc, 10 razy w miesiącu. Jestem zawodnikiem. Muszę konkurować. Naprawdę wierzę, że zostałem stworzony po to, by walczyć i rywalizować."


We wrześniowym wywiadzie z MMA Junkie, Volkanovski, który ma się zmierzyć z Brianem Ortegą, powiedział, że będzie otwarty na trylogię z Hollowayem, ponieważ "wydaje się, że mamy jeszcze niedokończony interes".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jason Silva-USA TODAY Sports

Muslim Salikhov wycofał się z walki przeciwko Santiago Ponzinibbio

Z rozpiski pierwszej w 2021r. gali UFC wypadł Muslim Salikhov (17-2, 4-1 w UFC), którego dotknęły problemy zdrowotne będące powikłaniami po przejściu COVID-19. Rosjanin podczas UFC Fight Night 184 miał walczyć z Santiago Ponzinibbio (27-3, 9-2 w UFC). Obecnie organizacja poszukuje zastępstwa i rywala dla Argentyńczyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Oficjalny plakat i aktualna karta walk gali UFC Fight Night 184: Holloway vs. Kattar

Organizacja UFC zaprezentowała oficjalny plakat gali UFC Fight Night 184: Holloway vs. Kattar, która odbędzie się 16 stycznia na UFC Fight Island w Abu Zabi na której walką wieczoru będzie pojedynek w wadze piórkowej między Maxem Hollowayem a Calvinem Kattarem.

Były mistrz wagi piórkowej Max Holloway (21-6 MMA, 17-6 UFC) wróci do Oktagonu, aby zmierzyć się z czołowym zawodnikiem dywizji podczas pierwszej gali UFC w 2021 roku. Walka ta będzie dla „Błogosławionego” pierwszym pojedynkiem nie o tytuł d czterech lat. Zajmujący #1 miejsce w rankingu Holloway, chce doprowadzić do trylogii z mistrzem Alexandrem Volkanovskim z którym przegrał dwie ostatnie walki przez jednogłośną i niejednogłośną decyzję na galach UFC 245 i UFC 251. Wcześniej Holloway spróbował swoich sił w wadze lekkiej mierząc się i przegrywając przez decyzję z Dustinem Poirierem oraz pokonał w obronie tytułu Frankiego Edgara.

Rywalem Hawajczyka będzie sklasyfikowany na #5 miejscu w rankingu Calvin Kattar (22-4 MMA, 6-2 UFC). „The Boston Finisher” ma za sobą dwie zwycięskie walki. W pierwszej znokautował w drugiej rundzie Jeremy’ego Stephensa na gali UFC 249, a w kolejnej pokonał przez decyzję Dana Ige na gali UFC on ESPN 13. Wcześniej przegrał przez decyzję z Zabitem Magomedsharipovem.

Poniżej aktualna karta walk:

UFC Fight Night 184: Holloway vs. Kattar

Data: 16.01.2021
Miejsce: UFC Fight Island, Abu Zabi – ZEA

Karta główna

Walka wieczoru
145 lbs.: Max Holloway vs. Calvin Kattar

185 lbs.: Omari Akhmedov vs. Tom Breese
170 lbs.: David Zawada vs. Ramazan Emeev

Zapowiadane walki
135 lbs.: Ricky Simon vs. Brian Kelleher
265 lbs.: Justin Tafa vs. Carlos Felipe
135 lbs.: Sarah Moras vs. Vanessa Melo
145 lbs.: Austin Lingo vs. Jacob Kilburn
185 lbs.: Punahele Soriano vs. Duško Todorović
135 lbs.: Julianna Pena vs. Sara McMann
135 lbs.: Bethe Correia vs. Yanan Wu
185 lbs.: Rodolfo Vieira vs. Anthony Hernandez
145 lbs.: Nik Lentz vs. Mike Grundy
170 lbs.: Warlley Alves vs. Christian Aguilera
170 lbs.: Santiago Ponzinibbio vs. Li Jingliang
185 lbs.: Nassourdine Imavov vs. Phil Hawes
185 lbs.: Alessio Di Chirico vs. Joaquin Buckley
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Getty Images / UFC

Joaquin Buckley vs Alessio Di Chirico i Phil Hawes vs Nassourdine Imavov na UFC Fight Night 184

Kolejne starcia w rozpiskach zbliżających się gal.

Jak poinformował portal MMAjunkie.com, podczas gali UFC Fight Night 184 dojdzie do pojedynku Joaquina Buckleya (12-3, 2-1 w UFC) z Alessio Di Chirico (12-5, 4-5 w UFC). Do karty walk trafił także inny pojedynek w kategorii średniej, starcie Phila Hawesa (9-2, 1-0 w UFC) z Nassourdine Imavovem (9-2, 1-0 w UFC).

Gala UFC Fight Night 184 odbędzie się 16 stycznia w Abu Dhabi i będzie pierwszym eventem transmitowanym w stacji ABC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Hans Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG

„Jeśli będę musiał odnieść 10 zwycięstw, zrobię to” – Max Holloway jest zdeterminowany, aby odzyskać tytuł mistrza

Były mistrz wagi piórkowej UFC Max Holloway powróci do Oktagonu 16 stycznia, aby zmierzyć się z Calvinem Kattarem na gali UFC on ABC 1. Dla Hawajczyka ma to być kolejny krok na drodze do odzyskania tytułu mistrza.

Max Holloway (21-6) wejdzie do Oktagonu w nadziei, że uda mu się odbić od dwóch przegranych z rzędu. W swoich dwóch ostatnich walkach. „Błogosławiony” przegrał przez jednogłośną i niejednogłośną decyzję z panującym mistrzem Alexandrem Volkanovskim na galach UFC 245 i UFC 251.

Max uzyskał bilans 1-3 w ciągu ostatnich czterech walk, a jego jedyne zwycięstwo w tym czasie, to wygrana przez decyzję z Frankie Edgarem.

Tymczasem Calvin Kattar (22-4) ma za sobą wygraną nad Jeremym Stephensem, którego znokautował w maju, i Danem Ige, którego pokonał przez decyzję w lipcu. „Boston Finisher” będzie starał się dodać zwycięstwo nad Maxem Hollowayem do swojego rekordu, w którym ma już zwycięstwa nad Ricardo Lamasem, Shane’em Burgosem i Andre Fili.

Przed tym ważnym pojedynkiem, Holloway rozmawiał z Yahoo Sports omawiając starcie z Kattarem.

Max Holloway
„Calvin jest niebezpiecznym kolesiem i wiemy, że jest niebezpieczny, bo stanie naprzeciwko mnie, a ja jestem tym podekscytowany. On jest z Bostonu. Ludzie lubią mówić o jego boksie, ale lubią też rozmawiać o moim boksie, więc zabawne jest to, że… Calvin mówił coś takiego, jakbym go lekceważył i inne takie. Nie mogę tego zrobić. Jak mogę cię lekceważyć? Dotarł tutaj. Muszę to uszanować. Ostatecznie, nie mogę się doczekać, żeby z nim walczyć. Nie mogę się doczekać, aż wejdę tam i zobaczę, co on ma do zaoferowania.”


Jeśli chodzi o drogę do walki o tytuł, Max Holloway jest gotowy odnieść kolejne 10 zwycięstw jeśli będzie to konieczne.

Max Holloway
„Nie ma gadania. Nie ma żalenia się. Zrobiliśmy to, co zrobiliśmy. Przeszłość jest nie bez powodu nazywana „przeszłością”. Idziesz dalej. Ty rób swoje, a ja zajmę się ciężką pracą. To nie jest moje pierwsze rodeo. Powiedziałem wielu ludziom: „jeśli mam tam wyjść i zdobyć kolejne 10 zwycięstw, to muszę to zrobić.”


Podczas gdy następny pojedynek mistrza Alexandra Volkanovskiego, to walka z Brianem Ortegą, zwycięzca walki między Maxem Hollowayem a Calvinem Kattarem będzie miał dobrą pozycję do potencjalnego starcia o tytuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Gregory Shamus/Getty Images

Max Holloway jest otwarty na potencjalny pojedynek rewanżowy z Conorem McGregorem

Były mistrz wagi piórkowej UFC Max Holloway jest bardzo zainteresowany pomszczeniem swojej porażki przez decyzję w starciu z byłym mistrzem wagi piórkowej i lekkiej Conorem McGregorem sprzed ponad sześciu lat na gali UFC Fight Night 26. Przy okazji tej walki, obydwaj byli zawodnikami zyskującymi popularność w dywizji i żaden z nich nie zdobył jeszcze tytułu.

Holloway w żaden sposób nie zamierza lekceważyć zbliżającego się pojedynku z Calvinem Kattarem w sobotę na UFC on ABC 1, ale przyznaje, że jest zainteresowany rewanżem z McGregorem w przyszłości.

Max Holloway
„Ludzie uważają go dziś za jednego z najlepszych w tym sporcie”, powiedział Holloway podczas dnia medialnego. „I nie mogę się doczekać. Jako zawodnik, chciałbym dostać rewanż.

To jedna z tych walk, które mnie intrygują. Jak mówiłeś, walczyliśmy już dawno temu, i on też o tym wie. Ale jak już mówiłem, najpierw mamy Kattara, a potem zastanowimy się, co będzie po tym.”


Max Holloway (21-6 MMA, 17-6 UFC) nie jest jedynym, który ma dużą walkę na horyzoncie. W przyszłym tygodniu, na UFC 257, Conor McGregor zmierzy się z Dustinem Poirierem w rewanżu, który prezydent UFC Dana White traktuje jako eliminator do walki o tytuł wagi lekkiej. Hawajczykowi podoba się ten pojedynek i jako fan walki nie może się na niego doczekać.

Max Holloway
„To jest wielka walka. Koniec końców, Dustin jest zawsze zmotywowany do walki, a Conor jest również bardzo zmotywowany. Masz ogoloną głowę Conor. To powinna być dzika walka. Jako fan uważam, że ta walka jest bardzo intrygująca, i sądzę, że będzie wielkim starciem. Będzie ogromna, to pierwsza gala PPV w tym roku, więc to będzie świetna walka.”


Holloway stoczy w Abu Zabi pierwszy pojedynek nie o pas od 2016 roku. Mimo, że nie walczy o tytuł, ten moment jest dla niego bardzo ważny i ma to swoje plusy.

Max Holloway
„Jestem po prostu podekscytowany. Dowiedziałem się, że mamy fanów, dowiedziałem się, że będziemy na ABC, i dowiedziałem się, że jesteśmy pierwszą walką wieczoru na nowej arenie. Jest więc mnóstwo plusów i nie mogę się doczekać. Walka to walka, a ja nie mogę się doczekać, aż wyjdę tam w sobotę wieczorem i zrobię swoje.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC on ABC: Holloway vs. Kattar – wyniki ważenia

Przedstawiamy wyniki ważenia przed galą UFC on ABC: Holloway vs. Kattar, która odbędzie się na UFC Fight Island w Etihad Arena w Abu Zabi, a jej walką wieczoru będzie pojedynek w wadze piórkowej między Maxem Hollowayem a Calvinem Kattarem. W walce co-main event w wadze półśredniej zmierzą się Matt Brown i Carlos Condit.

Karta główna (godzina 21:00)

Walka wieczoru
145 lbs.: Max Holloway (146) vs. Calvin Kattar (146)

Co-main event
170 lbs.: Matt Brown (171) vs. Carlos Condit (171)

170 lbs.: Li Jingliang (170) vs. Santiago Ponzinibbio (171)
185 lbs.: Joaquin Buckley (185) vs. Alessio Di Chirico (186)
185 lbs.: Punahele Soriano (186) vs. Dusko Todorovic (186)

Karta wstępna (godzina 18:00)
185 lbs.: Phil Hawes (186) vs. Nassourdine Imavov (186)
135 lbs.: Joselyne Edwards (135) vs. Yanan Wu (136)
265 lbs.: Carlos Felipe (264) vs. Justin Tafa (265)
170 lbs.: Ramazan Emeev (171) vs. David Zawada (170)
135 lbs.: Vanessa Melo (136) vs. Sarah Moras (136)
145 lbs.: Jacob Kilburn (145) vs. Austin Lingo (145)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jeff Bottari/Zuffa LLC

Zwycięzca walki między Maxem Hollowayem a Calvinem Kattarem może zostać pretendentem numer jeden do walki o pas

Szef UFC Dana White potwierdził, że zwycięzca walki wieczoru gali UFC on ABC 1 pomiędzy Maxem Hollowayem a Calvinem Kattarem może zdobyć walkę o tytuł.

Max Holloway i Calvin Kattar spotykają się w pięciorundowym pojedynku na gali UFC Fight Island 7 w Abu Zabi w walce pomiędzy zawodnikami sklasyfikowanymi odpowiednio na miejscach #1 i #6 w rankingu wagi piórkowej. Mistrz dywizji Alexander Volkanovski ma w następnej obronie tytułu zmierzyć się z Brianem Ortegą, ale jest jeszcze wielu innych pretendentów do walki o pas. Zdaniem White’a, zarówno Holloway jak i Kattar będą mieli okazję zawalczyć o miano pretendenta numer jeden.

Rozmawiając z Farah Hannoun z UFC Arabia, White wyjaśnił, co oznacza zwycięstwo Hollowaya lub Kattara na UFC on ABC 1.

Dana White
„Myślę, że twoje plecy są zawsze przyparte do ściany, kiedy jesteś mistrzem lub pretendentem numer jeden. To znaczy, to są ci dwaj faceci, po których wszyscy przychodzą. Wiem, że Max uważa, że wygrał tę ostatnią walkę (z Volkanovskim na UFC 251) i wiele innych osób również uważa, że to on wygrał. Jutro wieczorem musi tam wyjść i zaznaczyć to i pokazać wszystkim, że jest numerem jeden na świecie i że jest gotowy do walki z Volkanovskim.

Co do Kattara, zwycięstwo nad Maxem stawia go w naprawdę dobrej pozycji. Więc tak, jeśli pokona Maxa, prawdopodobnie będzie następny w kolejce.”


White wspomniał też, że UFC nie ma jeszcze ustalonej daty walki Volkanovskiego z Ortegą, choć potwierdził, że taki jest plan UFC na następną walkę. Jednak z drugiej strony, ta walka nie jest jeszcze oficjalna. Jeśli więc Holloway lub Kattar dadzą bardzo dobry występ, zawsze jest szansa, że jeden z nich mógłby od razu wskoczyć do walki o tytuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC on ABC 1: Holloway vs. Kattar – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali UFC on ABC 1: Holloway vs. Kattar, która odbędzie się na UFC Fight Island w Etihad Arena w Abu Zabi, a jej walką wieczoru będzie pojedynek w wadze piórkowej między Maxem Hollowayem a Calvinem Kattarem. W walce co-main event w wadze półśredniej zmierzą się Matt Brown i Carlos Condit.

Początek gali o godzinie 18:00.

Karta główna (godzina 21:00)

Walka wieczoru
145 lbs.: Max Holloway pokonał Calvina Kattara przez jednogłośną decyzję (50-43, 50-43, 50-42)

Co-main event
170 lbs.: Carlos Condit pokonał Matta Browna przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)

170 lbs.: Li Jingliang pokonał Santiago Ponzinibbio przez KO (ciosy), runda 1, 4:25
185 lbs.: Alessio Di Chirico pokonał Joaquina Buckleya przez KO (kopnięcie na głowę), runda 1, 2:12
185 lbs.: Punahele Soriano pokonał Dusko Todorovica przez TKO (ciosy), ruda 1, 4:48

Karta wstępna (godzina 18:00)
185 lbs.: Phil Hawes vs. Nassourdine Imavov - walka odwołana
135 lbs.: Joselyne Edwards pokonała Yanan Wu przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 29-28)
265 lbs.: Carlos Felipe pokonał Justina Tafę przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 29-28)
170 lbs.: Ramazan Emeev pokonał Davida Zawadę przez niejednogłośną decyzję (28-29, 29-28, 29-28)
135 lbs.: Vanessa Melo pokonała Sarah Moras przez jednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 29-28)
145 lbs.: Austin Lingo pokonał Jacoba Kilburna przez jednogłośną decyzję (30-26, 30-26, 30-27)


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2021-01-16 23:58:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 254: Ilima-Lei Macfarlane vs Juliana Velasquez

Następny temat

Michael Chandler kontra...

WHEY premium