SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 składkowy test przed treningówek -zapisy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
Od dopisuje ,gdzieś ty bywał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Życiowe perypetie, wzloty i upadki, czas na stabilizację i powrót do korzeni

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
panowie większość produktów mam już w domu , pozostałe odbieram dzisiaj max jutro
dzisiaj wrzucę też od kogo mam wpłaty
wysyłka będzie zapewne w poniedziałek , gdyż mam szpital w domu i trochę brak czasu przez to wszystko
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
wpłaty mam prawie od wszystkich ,kilka osób wiem że czeka bo domówili sobie całe opakowania produktów
poza tym brak wpłaty tylko od 2 osob ,proszę o info na pw kiedy będzie przelew
Przypominam osobą które nie podesłały mi adresu do wysyłki o pw i najlepiej wraz z nr tel
przesyłki będą leciały kurierem dpd ,a jak jest brak nr tel kurierzy często olewają sprawę pisząc ze jest brak możliwości kontaktu ,tak więc lepiej podać komplet niż później jeździć i szukac swojej paczki

paczki wyjdą na 99% do was w poniedziałek , tak więc na 99% każdy będzie miał przesyłkę we wtorek
wcześniej się nie wyrobię ,gdyż część rzeczy odbieram dopiero jutro
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
A wiadomo już co to będą za cukierki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
jutro wrzuce zdjęcia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
PW
Termo
Sample od niezawodnego WXNa za co bardzo dziękujemy !







1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34917 Napisanych postów 89861 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94127 Napisanych postów 363961 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667681
PANOWIE KURCZĘ ILE RAZY MOŻNA PISAC I PROSIC WAS O ADRES DO WYSYŁKI ?
LUB JAK PODAJECIE IMIĘ I NAZWISKO ORAZ ULICE FAJNIE JAKBYŚCIE DOPISALI MIASTO !!! 3 TAKIE ADRESY TEŻ MAM RĘCE OPADAJĄ

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887126
Boże ludzie to są nieogarnięci momentami A potem się dziwią czemu paczki nie dostają x)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysoka prolaktyna +estro

Następny temat

Niskie cisnienie a SAA

WHEY premium