SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat a testosteron

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 819
czy w wieku 16 lat testosteron szkodzi ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie testosteron nie szkodzi.












Twój własny. Innego nie dotykaj bo sobie zrobisz kuku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
po co ci testosteron?
w tym wieku i tak masz go dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Ty nie pilnujk testosteronu tylko bierz się za miche i ogień

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
Tak. Jeżeli zaczniesz go brac to podniesie sie poziom estrogenów. ( żeńskie hormony ) Skutki beda takie ze bedziesz miec malego ****ka i cycki jak baba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 819
właśnie mam problem wszytsko idzie mi w brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
Może jesteś otyły? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
a ćwiczysz przynajmniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 819
nie jestem jestem zbudowany ale chce powiększyć swoje wymiary a tu wszystko w brzuch idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
Spożywasz za dużo ww,tłuszczy i masz słaby trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2143
testosteron... Idz biegac, zapier***** 2x wiecej na treningu i jedz mniej fastfoodow, chipsow i slodyczy. A na brzuch polecam zestaw cwiczen: Brzuszki na duzym skosie (najwiekszym jaki masz) z ciezarem (zacznij od 5kg) 15 powtorzen, jak bedzie lekko to 20 powtorzen (ja robilem 6 lub 7 serii po 20 powtorzen z talerzem 10kg).
Nastepnie koza (oczywiscie z ciezarem, najlepiej jak najwiekszym, zacznij od 2kg 20 powtorzen, 7 serii). Na koniec 6 serii (zacznij od minuty) brzuchy na tzw. kółku, na poczatku moze byc bez ciezaru, pozniej dorzuc ciezar (nieduzy). Po dwoch miesiacach (zapier*******) zmneijszy sie oponka mneij wiecej o polowe i ujawni sie 6-cio pak. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
hiity dobre na podniesienie wydzielania sie teścia... podpowiem ci coś takiego: biegniesz se truchtem 100m a potem 50 metrów na 90% i tak w kółko... dobrze klepie!!!

pain means results

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mass xxl

Następny temat

Do sprawdzenia

WHEY premium