SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat - 80 kg

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1908

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Płeć

Chłopak

Waga

80kg

Wzrost

176-178cm

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Szkoła, wf
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
Cześć. Mam 16 lat mierzę 176 - 178 cm i ważę 80kg. Chciałbym jak najszybciej zredukować wagę o 5 - 10 kg. A więc tak:

Od dłuższego czasu planuję zrzucić wagę, początkowo starałem się robić codziennie wieczorem brzuszki, nawet pożyczyłem od kumpla tak zwaną "kołyskę do brzuszków", ale niestety po miesiącu ani 1kg nie ubyło.

Co do jedzenia to jem przede wszystkim to co mama ugotuje tzn.
Na sniadanie zalezy od dnia kanapki z szynka + pomidor, papryka, staram sie przede wszystkim jeść z chlebem razowym, od czasu do czasu jakas parówka, albo jajka
Na obiad zawsze jakaś zupka + co tam mama wymyśli na 2 :D
Kolacji raczej nie jem już od jakiegoś czasu nie chcę jeść nic przed godziną 18.


Z cwiczen to tak jak wspomniałem brzuszki codziennie wieczorem po 50 normalnie i 200 na tej kołysce. Staram się również codziennie na wfie dawać z siebie wszystko.


Jeżeli ktośby znalazł chwilkę, aby mi pomóc i doradzić jakie jeszcze ćwiczenia , albo może jakies spalacze?? Byłbym bardzo wdzięczny.



PS: Mam jeszcze pytanko. Mieszkam w małym miasteczku, więc na basen czy silownie nie ma mowy bym sie wybrał, ale razem z kumplami chcemy w garażu zrobić taką własną silownię pozamawiać te obicążenia z allegro czy skądś tam ławki, czy również siłownia wspomogłaby redukcję wagi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1029
zadne spalacze 10 wskazuwek przestrzegaj i ruch pobiegaj 3xtyg po 30 min odstaw złe jedzenie i dasz rade bez spalacze

jadą świry nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
Mógłbyś podać linka do tych 10 wskazówek ?? :PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Musisz mieć ujemny bilans kaloryczny żeby spalić tłuszcz
Możesz jeść po 18 to jest mit
Poczytaj tematy w regulaminie o odżywianiu
Samymi brzuszkami nie spalisz tłuszczu musisz mieć ćwiczenia aerobowe

Zmieniony przez - nowy_K_D w dniu 2012-01-30 20:59:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
j/w brzuszki nie są od utraty tkanki tłuszczowej, od tego jest trening aerobowy najlepiej w formie biegania, co do jedzenia to sniadanie płatki owsiane i jajka, może być jajecznica i razowiec, w szkole serek wiejski, kanapki z piersią w środku zamiast wędliny, za 1kg w edliny dasz ok 20 zeta, pierś kupisz tanie, co do zupy na obiad staraj się aby zawsze była z mięsem, jak jesz pomidorowa to do tego żeberka itp, na kolacje np makrela wędzona, filety śledziowe, twaróg, no i warzywa do każdego posiłku, Jak potrenujesz sumiennie to za jakisz czas możesz sobie kupić na pierwszy kontakt ze spalaczami
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Machine_man_burner-opis1282.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

Gain Bolic 6000. Jak mam poukładać sobie konsumpcje ?

WHEY premium