SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

163cm/45kg/kobieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
Witam!
mam 19 lat jestem bardzo szczupła i chciałabym przytyć. Sama dieta nie wystarcza. Skorzystałam z waszych porad i przez 2 tygodnie byłam na następującej diecie(rzuciłam bo nie pomagała):

śniadanie płatki owsiane z rodzynkami 3 łyżeczki mielonego siemienia lnianego
2 śniadanie i posiłki po południu to przeważnie kanapki, wiadomo studia i czasami nie ma czasu wyskoczyć do mieszkania albo baru (ale z wędlina i warzywami na prawde co przerwe jadłam kanapke koleżanki dziwiły sie ile można jeść)
obiad pierś z kurczaka z ryżem i warzywa opychałam się aż więcej nie mogłam
jakieś kanapki w miedzy czasie
kolacja kasza manna z owocami, rodzynkami

nawet 0.5 kilo nie przytyłam

prosiłabym o rade jaka odżywkę mogłabym brać
z góry bardzo dziękuję

ps: wiem że do odżywki muszę stosować również dietę, nie zależy mi żeby nie nabrać tłuszczyku tylko na mieśnie dla mnie to obojętnie chodzi tylko o to aby przytyć ok 6 kg(tyle mi brakuje do normy)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1114
Wiesz co ja bym zrobił tak, poważnie:

http://pubserv.uprp.pl/PublicationServer/Temp/0bhabrqn7kevb0sa693mpep582/PL111437B1.pdf 

Cele nie marzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
Sprubój stosować tą dietę troche dłużej powiedmzy z miesiąc + dołóż Więcej żarcia.
Nie wierzę że jedząc to nie przytyłaś ani kg! Nie jednego chłopa by to ruszyło! xD
Zapisz się na siłownie i ćwicz sobie nogi, recę, tylko nie wyciskaj na klatkę xD
Więc nie oszukuj samej siebie, jedz tyle ile zaplanowałaś i Grubnij ZDROWO :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Zdrowe tluszcze dodaj - w koncu nadwyzka kaloryczna bedzie wystarczajaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
e-lola wylicz zapotrzebowanie kaloryczne inaczej się nie da nie opychaj się kanapkami skoro można jeść smaczniej

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
jak można jesc smaczniej jak jest sie na uczelni od 10 do 18 codziennie nie liczac piatków?? nie da sie. dlatego prosze o rade o jaką odżywkę mogłabym wzbogacic swoja diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
można brać pojemniki z jedzeniem, masz linka w podpisie s.m.p.a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
CO JEŚĆ W SZKOLE/ PRACY
[https://www.sfd.pl/[ART]_CO_JEŚĆ_GDY_JESTEŚMY_W_SZKOLE/PRACY_-t525889.html] 

normalnie jest też dział kuchnia są placki ciastka batony do przygotowania

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1114
Ja trochę nie rozumiem was. Jak pytałem się co jeść, żeby nie tyć to kazaliście mi wyrzucić płatki pszenne bo maja wysoki IG i zastąpić owsianymi. To samo z ryżem. Żryj ryż, nie ziemniaki to schudniesz, żryj kurczaka nie świnie. Ludzie nie wydaje mi się że jej by się chciało budować czysta masę mięśniową bo chyba o to wam chodzi. Jeśli chce to rozpiszcie jej trening na masę. Ciekawe czy będzie się cieszyć. Ona chyba chce mieć odrobinę fatu bo sama to napisała.

Cele nie marzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
chyba oczywiste żeby nie tyć trzeba ustawić bilans na zero....
jeśli chce przytyć przydałoby się dać bilans na plus co wiąże się z policzeniem również....

Czym zdrowsze produkty tym chyba lepiej.

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2010-03-04 12:12:35

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1778
lola - obliczyłaś zapotrzebowanie kaloryczne i dodałaś nadwyżkę ? jeżeli tak zrobiłaś, przestrzegałaś diety i nie przytyłaś - zwiększ nadwyżkę o kolejne kalorie. gwarantuję Ci, że przytyjesz. dieta nic nie da jeżeli nie będziesz spożywała więcej niż potrzebujesz. skąd mają się wziąć dodatkowe kilogramy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
taa dzieki za pomoc... pierdzielenie takie jakbym prosila o pomoc w diecie to wciskalibyscie mi białko czy gainera, a jak wyraźnie pisze że nie mam problemu z jedzeniem to co niektórzy na sile "uszczesliwiaja" mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kalorii na dzień potrzeba przy treningach

Następny temat

POCZATKUJACY - jak pogodzic zrzucenie brzucha i lekki przyrost miesni ?

WHEY premium