SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 letni zapaleńcy, jakie moga byc tego konsekwencje?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8914
Widze ze temat sie dobrze rozwija wiec to bardzo dobrze. Wiecie jak to jest w tym wieku silniejsi i więksi mają wiekszy szacunek wsrod kumpli , ja sie boje ze jak zaczne biegac , pływać , jezdzic na rowerze to poprostu strace te całe mięsnie i bede cipek cienki , chociaz ja to taki uniwersalny jestem , szybko chudne i szybko tyje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
mage35:

PISALEM ZE CW IZOMETRYCZNE. TAK W OGOLE T PRZEZ JAKIES 3 MIESIACE PRZYSIADY BEZ OBCIZENIA, SKLONY, ORAZ TO CO NA REHABILITACJI (OBOWIAZKOWO)...

Suplementy w tym wieku szkodza? Witaminy to tez suplementy jakby co...

Ok, bierz Glukozamine, Chondroityne, MSM, no i moze jakis hydrolizat kolagenu..

Z kompleksowych srodkow wyproboj Animal Flex.

Pozdr.


Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-11-22 20:33:30

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
kiedys przeczytalem wywiad z gosciem, mariusz kupczak sie nazywa, czy jakos tak, w kazdym razie jeden z bardziej znanych zawodnikow kategorii niepelnosprawnych

powiedzial ze ma cos prze***anego z rzepkami i jest przykuty do wozka, ale do tego stopnia przypakowal czworoglowe uda ze miesien stabilizuje kolano i po rozgrzewce moze sie poruszac bez wozka na wlasnych nogach
zrobilo to na mnie piorunujace wrazenie

jestem zdania ze jak cos boli to trening dobrze dobrany moze POMOC a nie zaszkodzic, dlatego cwicze nawet gdy bola mnie kolana, czy lokcie
bez wzgledu na to czy chodzi o uda czy bicepsy - tak czy inaczej kazdemu kiedys stawy "siądą" - ja chce miec wtedy wystarczajaco silne miesnie by nie stac sie kaleka ...

Zmieniony przez - FU w dniu 2006-11-22 21:00:28

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Taaa, wiele rzeczy da sie naprawic!

https://www.sfd.pl/temat284100/

A bylem taki beznadziejny...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8914
Jak widze to wiele osób cwiczy od lat 15 ;D wiec ja chyba tez dalej bede cwiczył .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17
siemka ja mam 14 lat ćwicze od 3 miesięcy i jest git jade 3 razy w tyg... treningi pon klata biceps sroda barki triceps i piątek plecy i dokladam brzuch pon sroda piątek zawsze i nie mialem nigdy kontuzji mialem tylko zakwasy ale posłuchaj ..... jeżeli ćwiczysz pod okiem innych osub które ćwiczą to spytaj sie jak sobie ćwiczyć napewno ci pomogom ..... pozdr :P

Trening czyni mistrza :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez WODYN za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1899

Wszystko związane z kulturystyką

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8914
Wiesz.. chodzi mi o to zeby za 10 lat nie miec z tego powodu problemów. Chociaz tak sobie pomyślałem ze zamiast użalac sie nad sobą trzeba sie poprostu wziasc za siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
ja zaczynałem w wieku 14 lat lecz rok przygotowywałem się do ćwiczeń z dużymi ciężarami i to była dobra decyzja.w tym wieku organizm nie jest jeszcze dostatecznie rozwinięty fizycznie np:stawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia i HIIT

Następny temat

dobry trening ???? (do oceny)

WHEY premium