SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 lat szybsze plywanie???

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9561
czesc mam 15 lat i chcialem poprawic szybkosc w plywaniu na 25 i 50m.waze 67kg i mam 176cm wzrostu na basen moge chodzic 2-3 ray w tygodniu.teraz kraulem na 25m mam okolo 15s a na 50m 40s.wlascieie to do tej pory wcale nie cwiczylem tyle co na wf raz w tygodniu(i to nie zawsze)po 100-150m przez godzine a te 15 sekund samo sie jakos wziel. moze macie jakies sprawdzone treningi na poprawienie szybkosci szczegolnie kraulem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9561
1.Ile razy w tygodniu możesz chodzić na pływalnie?
dwa
2.Ile (w przybliżeniu) przepływasz [km lub m] na jednym treningu?
do tej pory 100-150m(slabo kondycja na basenie)ale chce to zmienic
3.Jaki widzisz twój cel w treningu pływackim:
poprawa szybkosci,wytrzymalosci no i moze troche poprawa sylwetki
3.Jakimi stylami pływasz na treningu najczęściej?
kraul zaba
4.Jakimi stylami potrafisz pływać?
kraul , zabka , grzbietowy
5.Jaki jest twój ulubiony styl ewentualnie styl którym chcesz pobić swój rekord życiowy(podaj również odcinek)?
kraul a co do tego rekordu to kazdy mozliwy dystans
6.Jeśli znasz swoje najlepsze rezultaty to podaj.
25m kraulem ok.15s 50m grzbietem 40-45s
7.Czy trenujesz inną dyscypline sportową?Jeśli tak to jaką?
w domu pompki drazek przysiady+10 godz wf tygodniowo-pilka nozna siatkowka i jeszcze pare innych
8.Czy są jakieś przeciwskazania od lekarza związane z zajęciami na pływalni?
nie
9.Czy posiadasz jakies akcesoria pływackie typu deska łapki?
mam deski na basenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9561
horera(odpowie mi ktos dajcie chociaz jakis link plissss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2618
Pływaj tepowki....plyniesz na maksa jedna dlugosc basenu robisz 8-10 wydechow pod woda (dotleniasz sie) odwrot i jazda dalej...i tak okolo 20 razy...potem plyniesz kilka zaba na rozluznienie...polecam lapki do plywania.

Let's get ready to Rumble!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9561
ok dzieki za odpowiedz a ile takim treningiem mozna "urwac" sekund w ciagu roku przypomne ze teraz mam 15s na 25m-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
technika technika i jeszcze raz technika sadzac po wynikach masz ja zla wiec na tym sie skup

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9561
mr_acid czyli tak jak proponuje F4natic bedzie dobrze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7070
Podczepiam się pod pytanie. Co ćwiczyć? Żeby szybciej pływać kraulem i żabką. Nogi? A może brzuch? Bo jak pływam samymi rękoma to idzie mi dość szybko. Sytuacja podobna, tylko lat 19 :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18976
ehh nic ci nie da ze będziesz zapieprzał w wodzie takie treningi to już przy odpowiedniej technice pływanie opiera sie na prawach fizyki i tutaj trzeba szukać poprawy w szybkości pływania podstawą jest odpowiednie ułożenie i rotowanie ciała podczas pływania polecam osobiście Total immersion

"Mess with the best die like the rest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2618
sporo mozna tym urwac...ale zalezy jak sie bedizesz przykladac...a co do techniki to jesli jej nie masz dobrej to nieradzilbym ruszac takich cwiczen....njpierw technika potem szybkosc...ja na samej poprawie techniki urwalem troche czasu...wazne aby wyciagac rece jak najdalej...z tylu eki tez nie wyciagac za wczesnie ale wlasnie szarpnac nia....niewiem czy nadal sie plywa przedluzonym pedem...jesli ci nic to nie mowi to radze sie zapisac gdzies do szkulki i poprawic technike.

Let's get ready to Rumble!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9561
czytalem troche o tym Total immersion i trwa to chyba tylko dwa dni? problem w tym ze nie ma sie gdzie na takie cos zapisac czy dalo by cos cwiczenie na podstawie filmow instroktarzowych?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

o co tu chodzi??:>

Następny temat

cwiczenia dynamiczno-silowe

WHEY premium