SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14lat i Plan na Zime

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Witam to mój pierwszy post więc,

Mam 13 no za 2 miesiące 14 lat około 15-16 kg nadwagi niesaty gdy zacząłem biegać to po biegach 5-7 min tak 3-4 razy bolaly mnie stawy wiec przestałem by sobie ich nie zniszczyc teraz przez zime (bo słyszałem że chudniecie np 8kg w miesiąc jest bardzo niezdrowe) chcę schudnąć około 8-10 kg (no może więcej) przez tą zimię do wiosny bo wtedy zamierzam powrócić do biegania.

Proponujecie jakieś diety (z tego co słyszałem to chyba nie moge robić diet w tym wieku) czy jakies rady by schudnąc te kilogramy przez zime ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedz tłuszcze, one wspomogą pracę miej inaczej stawów. Za młody jesteś na odchudzanie, staraj się prawidłowo odżywiać i bądź aktywny fizycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 270 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1058
nie stosuj, żądnych diet!! z swojego menu wywal cukierki, napoje kolorowe/gazowane i to by było na tyle!!!
Przez jesień i zimę hmmmmmm może chodź na basen??, albo jeździj na rowerze stacjonarnym, ja osobiście polecam ;p
Nie stosuj diet, bo mogą ci zaszkodzić, acha i najważniejsza rada!! nie załamuj się po 3tyg.!! bo wtedy jesteśmy niezadowoleni z siebie, i na pocieszenie wcinamy to i i tam to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15595
Marcer, zmień nawyki żywieniowe. W w wieku 15 lat masz 2gi największy okres, w którym możesz rosnąć (ponad 10 cm na rok), później będzie się to zmniejszać 17, 18 lat powyżej 5 cm.

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gotowanie pierśi z kurczaka

Następny temat

nogi i uda

WHEY premium