SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14 lat proszę o trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98
Witam mam 14 lat 183 cm(troche dużo) 72kg wagi. Ćwiczę od 3 miesięcy
jadłem tylko gainera.

Na klatę biorę 47]

Jak za czołem ćwiczyć miałem 183 cm 60 kg.

Proszę o trening da mnie mam do dyspozycji atlas, ławeczkę, hantle, modlitewnik i 150 kg obciążenia. Interesuje mnie trening na siłę i rzeźbę.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Trening w takim wieku... sporo tego ostatnio jest poczytaj troche nizej.. Ostatnio 14latkowie zalewaja forum nie chce mi sie znowu pisac bo mozna troche poczytac.Co jeszcze. Dieta nie jakas tam a ulozona z glowa, najelpiej w dziale odzywianie i tez dac ja do oceny.
Narazie tyle ode mnie.

pozdrawiam

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2007-12-22 21:17:15

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2007-12-22 21:18:17

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2140
ja ci powiem
wg mnie nie ćwicz w tym wieku .
zapisz sie na jakieś sporty walki np boks-

-czytałem ze bokserzy mają solidne podstawy do chodzenia na siłownie.
a w wieku 16 lat zacznij dopiero chodzić na siłownie
i przejrzyj jakieś 3 strony bo do 14 latków nie mam siły .
a sporo sie wypowiadałem



-14 lat i szprycujesz sie chemią ?masz jakieś pojęcie o diecie? ,odżywka nie zastąpi diety to tylko dodatek do niej !!!!
a jak byś czytał to byś wiedział ze odżywki to tak po 6 miechach ćwiczenia na siłowni sie bierze!!!!

forum ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2098
Witaj, ja mam 13 lat i trenuje juz kilka miesiecy na siłowni a dodatkowo chodze na kickboxing. Powiem jedno. W najmniejszym stopniu nieżałuje tego że ćwicze, jak dotąd widze same plusy. Stałem sie wogóle taki pewniejszy siebie itd. Jeśli ćwiczy sie z głową bez przypału to nic ci sie nie stanie a nawet pomoże (powiedział tak nawet Mawashi i Michail) Odżywki moim zdaniem odłóż i poporstu zdrowo sie odżywiaj. Takie jest moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14656 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
MlodyJagla narazie dostrzegasz same plusy no to zdrowia na przyszlosc zycze. Ja mam 18 lat i juz nie tylko same plusy dostrzegam, ze tak wczesnie zaczalem. Juz zaczynam dostrzegac minusy w postaci roz***anych stawow barkowych, w postaci "chrupania" w miednicy, problemow z kolanami.

Wszystkim mlody nieusluchanym zapalencom na silke zdrowia zycze bo obiecuje wam, ze sie przyda

PS Jak bylem mlody to tez myslalem, ze cwicze "z glowa"

Zmieniony przez - georgu w dniu 2007-12-23 10:56:03

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2098
Wiesz... mi tam plan sprawdzał Mawashi a z tego co wiem to on zna sie na rzeczy i mu zaufam. A jeszcze jedno, jak to jest np z taki Pudzianowskim?? On nie ma problemów ze stawami itd.?? Bo z tego co wiem on zaczoł w wieku 11 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 376
MŁody jagla-pokarz ten twój plan treningowy. Zacząłem ćwiczyc i jeszcze nie ułozyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2098
Teraz plan jest wymyślony przezemnie bo mam nowY. Jest to plan fbw.

Przysiady(bez ciezaru) 2x10
prostowanie nog na maszynie 3x10
wyciskanie 3x10
wyciskanie hantli siedzac 2x10
wioslowanie 2x 10
wyciskanie waskim uchwytem 2x10
Sztrugsy 2x10
Uginanie ramiom z hantlami 3x10
brzuszki 3x10
podciaganie sie na drazku 2x5
unoszenie nog w wiszeniui na drazku 2x10

To jest Chyba wszystko. Ej George jako ze uwazam cie za madrzejszego odemnie ktore z tych cwiczen moze mi rozwalic stawy/kregoslup itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14656 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Pamietaj o tym ze pudzian nie mowi o swoich klopotach zdrowotnych, stosuje napewno duzo bardziej zaawansowana suplementacje niz ty. Nie tylko, ze zapewne bierze kox, ale i zwykle suplementy.

Dla ciebie w tym wieku kazde cwiczenie jest kontuzjogenne

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2098
No dobra, no ale powiedz mi czemu np podciaganie na drążku jest kontuzjiogenne jak tego uczą w szkole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14656 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Przeciez chodzilo mi o cwiczenia ze sprzetem, a nie z obciazeniem wlasnego ciala. Esh...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening FBW do oceny

Następny temat

Plan treningowy do OCENY

Wiecej