SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14-15 lat jak zrobić lekki kaloryfer

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
Witam. Mam 14, prawie 15 lat. Około 175 cm wzrostu i 70 kg wagi. Ogólnie trenować tak, żeby celowo budować mięśnie nigdy nie próbowałem, ale od zawsze uprawiam dużo sportów. Myślę, że mam dość dobrze zbudowane nogi i ręce, jak na swój wiek. Piętą Achillesową zdecydowanie jest mój brzuch, klata. Mam tu trochę tłuszczyku, ale ostatnio udało mi się schudnąć kilka kilo. Chciałbym trochę poprawić swój wygląd w tej partii ciała. Marzy mi się taki mały kaloryfer. Nie chodzi mi o jakąś niesamowitą rzeźbę, ale taki lekko widoczny, przyjemny zarys mięśni, a nie zarys tłuszczu, jak to wygląda teraz. Mógłby mi ktoś coś poradzić, jak w moim wieku zdrowo i sensownie (najlepiej żeby efekty zobaczyć już w wakacje) zrobić ten lekki zarys mięśni na brzuchu? Próbowałem już robić pompki, brzuszki, przysiady, takie ogólne ćwiczenia na ciało, a teraz chciałbym coś bardziej ukierunkowanego na brzuch.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
Nie bez powodu mówi się, że ,,kaloryfer robi się w kuchni". Możesz robić milion ćwiczeń na brzuch, ale jeśli nie zadbasz o swoje odżywanie to te mięśnie będą, ale pod warstwą tłuszczu, a nie o taki efekt zabiegasz. Jeśli masz drążek, to bardzo fajnym ćwiczeniem jest uginanie nóg w zwisie na drążku. Brzuszki w pewnym stopniu obciążają kręgosłup, dlatego nie są zalecane przez wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Odżywiaj się w miarę zdrowo, ogranicz śmieciowe jedzenie i regularnie uprawiaj sport.
Na stricte redukcyjne diety jest za wcześnie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
Jeśli chodzi o jedzenie, to odżywian się raczej zdrowo, dlatego pytam o same ćwiczenia, które pomogą dodatkowo spalić ten tłuszcz, który jeszcze mam, a w dalszej części trochę poprawić stan mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2136
Poczytaj o kalistenice :) Dobrze rzeźbi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
SqrczyQrzyQrczakSqrczybyq
Poczytaj o kalistenice :) Dobrze rzeźbi!


Przykro mi, ale przy nadwyżce kalorycznej kalistenika Cie nie ''wyrzeźbi'' bo używając tego terminu mamy na myśli redukcja.
Masz dopiero 14 lat, jak to Ronie napisał, zdrowe odżywianie i sport optymalnie wystarczy do poprawy swojej sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 256 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1971
Jeśli nie chcesz mocno rozbudować swojej muskulatury a spalić tłuszcz i wyrobić abs niestety bez diety ci się to nie uda.Abs robi się w kuchni ale jeśli dociśniesz dietę możesz spróbować coś takiego:
https://www.google.pl/search?q=madbarz routines&espv=2&biw=1280&bih=879&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjes6Wd3P7KAhXsApoKHQTOAM4Q_AUIBigB#imgrc=2XbSlqhE1jR0kM:

https://www.google.pl/search?q=madbarz routines&espv=2&biw=1280&bih=879&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjes6Wd3P7KAhXsApoKHQTOAM4Q_AUIBigB#tbm=isch&q=madbarz routines abs&imgrc=ubwZ5OuDJdZvDM:

oczywiście powtórzenia ułóż pod siebię.


Zmieniony przez - Mr.Kamillo w dniu 2016-02-17 12:44:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w treningu na redukcję

Następny temat

Sprzęt domowy do ćwiczeń. Prośba o doradzenie

WHEY premium