SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

13latek cwiczenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 187
Witam Mam 13 lat waże 67-70 kg przy wzroście 171-173cm
Chce troche schudnąc :)
Największe problemy sa z boczkami porostu sa strasznie wielkie i chyba przez skrzywiony kręgoslup sa wogóle inne od siebie wydaje mi sie tez ze z lewej części brzucha bardziej schudłem może to dlatego?
Wkurza mnie tez dolna częśc brzucha która odstaje choc jeszcze miesiąc temu było to dośc pokaznych rozmiarów zmalło troche po a6w ( zrobiłem 34dni teraz jestem chory końcowke robie od poniedziałku)
Razem z kolega zaczelismy teraz biegac ( zachorwałem wiec w tym tygodniu nie biegamy) 2-3 w tygodniu wieczorkiem około 30minut przy lekkim truchcie tętno powyżej 100
A wiec mam do was prosbe co byscie mi polecili jakis zestaw cwiczen i jakies dobre wskazowki bo dieta i silownia odpada:(
Trenuje tez siatke 1x w tyfodniu 90minut.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Biegać, duzo biegac :)

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
Przedewszystkim dobra dieta aeroby , no i zapraszam do działu
"Trening w domowych warunkach" i " Odżywianie".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 187
Czytałem ze dieta w moim wieku jest zła wiec moze takie cos?

7-9 Sniadanie(Zależnie czy mam do szkoły na 7 12 czy 11 )będe sie starał jeśc pełnoziarniste pieczywo 2kromki z jakimś warzywem(pomidor ogórek sałata) z chudym twarogiem / serkiem topionym/wędliną do picia woda lub herbata bez cukru
10-12 II SniadanieSerek homogenizowany jogurt light lub tez chleb z tym co na początku:)
13 Przekąska Jakies warzywo i owoc np Marchewka i Jabołko
15-17 Obiad Tu zależy co mama zrobi:) zazwyczaj są ziemniaki z czyms bede jesc ich malo a potem je maxymalnie ograniczyc i wprowadzal ryz i makaron
18-19 KolacjaChlebek z jakims białkiem:) jesli pozniej bylbym głodny to wszamam jabłko:)


Co wy na to? Jesli ktos może niech poprawi :)

A co do aktywnosci jeszcze raz:
2x Bieganie(30min) (bede sie staral by bylo wiecej) Gdy cwiczylem lekkoatletyke mielismy takie cos na bieżni 400metrowej 60m spida a potem wracamy do punkty z ktorego zaczynalismy biec spidem i kolejny raz spid i tak x10:)(niewiem czy mnie rozumiecie:P)
1xLodo lub Basen(60min)
3xwf(45min)
1xSiatkowka(90min)


Co proponujecie do cwiczen w domu? jakies na spalanie tluszczu by sie przydaly a naprawde nieumiem sie w tym akurat polapac:)
Z góry Dzięki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Po co ten serek topiony ?

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Pompki, brzuszki :] Szkoda, ze na rowerze nie jezdzisz..

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
1) mleko 2% płatki owsiane + rodzynki np.
Sniadanie(Zależnie czy mam do szkoły na 7 12 czy 11 ) będe sie starał jeśc pełnoziarniste 2)pieczywo 2kromki z jakimś warzywem(pomidor ogórek sałata) z chudym twarogiem / ser żółty /wędliną do picia woda lub herbata bez cukru
III to samo co 2 posilek
4)Sniadanie Serek homogenizowany jogurt light lub tez chleb z tym co na początku:)niech bedzie, chociaz lipa
13 Przekąska Jakies warzywo i owoc np Marchewka i Jabołko
15-17 Obiad Tu zależy co mama zrobi:) zazwyczaj są ziemniaki z czyms bede jesc ich malo a potem je maxymalnie ograniczyc i wprowadzal ryz i makaron/ ziemniaki out przede wszystkim :)
18-19 Kolacja twaróg, tuńczyk z pomidorem, jakas piers z kurczaka i warzywo, chleb Ci tu nie potrzebny

nie pij napoi gazowanych, wyrzuc słodkie jedzenie całkowicie i fast foody, bedzie dobrze pozdro;)

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 187
wielkie dzieki::)Rowerek to nie problem ale raz w tygodniu bo wiecej niedam rady pewnie:)
A co myslicie o sosie słodkokwasnym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3671
Trening zaczyna się w kuchni :P Trzeba zmienić nawyki żywieniowe ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny + cwiczenia.. na mase.

Następny temat

NAGRODY DLA NAJBARDZIEJ AKTYWNYCH USERÓW

WHEY premium