SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

110kg-->85kg ~ Co dalej ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738


Witam serdecznie. Jakies pol roku temu zaczalem swoja redukcje... z mega grubasa (110, czasami nawet 112 kg...) stalem sie troche mniejszym grubasem :D Obecnie waze 85 kg i nie wiem co dalej robic... podczas redukcji jestem pewny ze polecialy mi miesnie o ile kiedys jakiekolwiek mialem ... Nie cwiczylem nic ... Chcialbym sie was poradzic co robic dalej. Czy trzymac diete nadal na ujemnym bilansie kalorycznym czy moze zaczac jesc wiecej bialka i zaczac tez NORMALNIE cwiczyc ? Aha, mam 185 cm wzrostu, obecnie moja waga niby jest poprawna, ale nie jestem zadowolony ze swojego wygladu i nie ma sie co dziwic :P
Co radzicie ? Dieta masowa ? redukcja nadal ? i co z tymi cwiczeniami ?;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738


Jeszcze takie zdjecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
pomalutku do celu, a przyszle wakacje beda twoje!
jesli jestes grubasem takim jak ja, to 3treningi tygodniowo na silce moga ci nie wystarczyc..

JEDNAK, na pocztku proponuje POZNAC swoj organizm, techniki wykonywania cwiczen, poza tym wszystkie inne "******ly" zwiazane z tym by trening odbywal sie BEZPIECZNIE, dobrze i sprawnie.
chodzi mi o to, ze w miare uplywu czasu bedziesz wykonywal poprawnie cwiczenia, sam bedziesz wyciagal wnioski, robil poprawy, zastepowal jedne cwiczenia innymi, i tak dalej i tak dalej.


Reasumujac : zacznij cwiczyc, a efekty beda jak nie za rok to za dwa, ale z glowa i zbierajac doswiadczenie.



EDIT :

p.s wygladasz jak nie dozywiony




Zmieniony przez - przywor w dniu 2007-07-11 00:17:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
No masz racje, moja sylwetka jest conajmniej dziwna :) Chcialbym, by cos na nastepne wakacje sie zmienilo. Narazie wesolo nie jest jak widac, ale caly czas i tak ciesze sie, ze udalo mi sie zrzucic te 25 kg :D Btw. Polecasz jakies konkretne cwiczenia ? Myslalem, ze moge zaczac od tego:

Triceps:
-francuskie wyciskanie sztangielki siedząc 6x10
-prostowanie ręki do tyłu w opadzie 3x10

Biceps:
-uginanie ramion ze sztangielkami o udo 6x10 (mlotkowy i zwykly) 3 x 10 mlotkowy.

Klatka:
-wyciskanie sztangielek nalawce plaskiej 4 serie 12-16 powtorzen
-rozpietki na lawce poziomej 4 serie 12-16 powtorzen

Cwiczenie nog odpada... powazne problemy z kolanami... spowodowane pewnie przez moja wczesniejsza otylosc;/ To co wyzej napisalem mam zamiar robic hantlem z obciazeniem 8kg. Z wiekszym mam problem aby wykonac tyle serii ;/
Moglbys mi cos doradzic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
prawda taka ze mialem bardzo podobna sytuacje ze zrzucaniem, ale nie pociesze cie bo zeby to wygladalo jak przecietny czlowiek to jeszcze z 10 w dół ;/ i najlepiej utrzymac gdzies przez rok zeby skóra sie naciagnęła , chyba ze nabijać mięsnie , pozdr

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
a nie mozesz zapisac sie na silownie?


co do mojego zdania to proponuje masssowanie, gotowe plany w dziale trening. osobiscie jechalem na planie " roma na lato " by michail, plan ten bede tez kontynuowal we wrzesniu.

moje zdanie2 to takie, ze narazie pozostaw diete jaka masz + posilki okolotreningowe, jezeli sie " zasysa " to doloz wiecej zielska.
co do sylwetki to nie jest ona w ogole trenowana, wiec to tak zle wyglad..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7813
Wkleiles moje zdiecia czy co ? :D sylwetke mam prawie taką samo tylko ty masz dosyc waska talie ;D Tle ze ja zjechalem narazie z 90 na 80:P Mysle ze powinienes zapisac sie na silownie. Dobrze ci to zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
Wlasnie problem jest taki ze w moim miescie pozamykali silownie... Sanepid & brak chetnych... dlatego zostaje mi trenowanie w domu. Dzieki za rady, mam nadzieje ze jak wytrwam to za rok cos z tego bedzie Postaram sie pocwiczyc w domu... trening domatora jak widze daje rade i roznice tez sa widoczne.
Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja

Następny temat

Unoszenie bokiem plus wyciskanie hantli ??

WHEY premium