SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10kg w 8 miesięcy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 334 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13930
witam mam pytanie konkret 10 kilo w okresie mniej więcej od września do maja ?! Przy odpowiednim treningu, suplementacji i diecie ale szczerze bardziej orientacyjna . Budowa endomorfika, staż 4 miesiące około. Prosił bym o konkretne odpowiedzi bez wywyższania sie co niektórzy czytając posty mało wiedza a sie strasznie chełbią nie majac czym nie mówie tu o wszystkich bo jest sporo co mają naprawde ogromną wiedze i chwała im że sie chca nią podzielić .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
sibi26 -podejdź inaczej do sprawy i nie zadawalaj sie takim składem tej wagi, załóż sobie np.7kg. ale dostosuj dietę do wolniejszych postepów/wagowych/, tak żeby z tej cyfry przyszło przynajmniej z 5kg. czystej masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Ja jestem ekto i dalem rade przytyc 12 kilo w 8 miechow, bez specjalnej diety, fakt ze jadlem duzo wsyztskiego + suple i od grudnia do lipca mi poszlo. ale to pewnie dlatego ze to poczatki byly , teraz juz jest gorzej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9396
Powinieneś dać radę, jeśli będziesz trzymał odpowiednią diete, jednak raczej nie będą to same mięśnie. Zależy też czy jesteś ekto, endo czy mezo.Jestem ekto. Osobiście od października-listopada staram sie zwiększyć wagę. Ważyłem wtedy ok 68kg przy 176 wzrostu.Utrzymywałem tą wagę ok 3 lat, ponieważ startowałem w SW(karate kyokushin) do 70kg. Teraz zmieniłem dyscypline (na VT, przy 3-4 trenigach tyg. VT ciężko robić masę :/) i kategorie wagową .Przed latem(w czerwcu) ważyłem 76kg, na zawody zbiłem do 75 . Czyli powinieneś dać radę, zależy co poza siłownią robisz.
Dodam, że w tym czasie starałem sie trzymac diete masową ok 3600 Kcal, miałem jeden cykl na mono, ok 8-9kg MassXXl(jako uzupełnienie diety) i regularnie carbo na treningach VT.
Pozostaje życzyć mi powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
ja jestem endo i tyle wlasnie zrobilem

mysle ze 2-3 kg bylo niepotrzebne-tluszcz

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
Jesli zastosujesz odpowiednia suplementacje oczywiscie raczej ci sie uda.
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
lepiej sobie nie zakladaj ile chcesz przytyc . . kombinuj z bilansem kalorycznym zeby Ci mniej wiecej co miesiac przychodzilo po kilogramie i tyle bo szczerze mowiąc to 10 kg bys zrobil na lajcie w 2-3 tygodnie ;p ale 95 % to byl by fat

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
sibi26 -jest to możliwe pod warunkiem przestrzegania zasad dietetycznych, treningowych, przy odpowiedniej regeneracji, jesli to bedzie konieczne to suplementacji itp.
jeśli chodzi o wagę samą w sobie to takie założenia są słuszne ale także niemniej słuszną sprawą jest zwracanie na to by tą wagę którą zakładasz stanowiły dobrej jakości mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
uważaj na tłuszcz, sam jestem endo i z masą jako taką nie ma problemu, miesnie rosną nieźle tylko trzeba uważać na zatłuszczenie, do tego mamy nie najleszpy układ kostny no ale cóż tego nie da się już zmienić, szeroka miednica i wąskie barki to minus i to spory.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
10kg w 8mcy - mozliwe na pewno, ale to nie będzie 10kg mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 334 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13930
oki dzieki. Zdaje sobie z tego sprawe że jak będzie z tych 10 kg około 5 mięsnia to będe super szcześliwy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Możliwe jak najbardziej. Jakość będzie zalezna od stażu, diety i tendencji genetycznych.

Ja w zeszłym roku, po kilkumiesięcznej przerwie w listopadzie ważyłem 88kg. Po 2 cyklach kreatynowych pod koniec maja waga wskazywała już 102kg. z tych 14 kg jakieś 10 to jakościowy mięsień (po redukcji ważyłem 98 kg).

Ale fakt faktem, że w tym listopadzie byłem okrytnym sucharem

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna+HMB+Dextroza

Następny temat

Mono czy Storm?

WHEY premium