SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

108 kg i siłownia ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Witam Wszystkich chciałbym się poradzić doświadczonych osób znających się na tych tematach .
Mianowicie aktualnie posiadam 108 kg waha się to ostatnio miałem 111 a kilka miesięcy temu 130 także jest jakaś różnica najwięcej zeszło mi ze twarzy . Posiadamy w szkole nie zbyt profesjonalną siłownie ale jest darmowa . Chciałbym się dowiedzieć co najlepiej było by zrobić w mojej sytuacji , ponieważ mam kolegów którzy mówią mi że do wakacji mam robić mase a od wakacji rzeźbę i mam kolegów którzy mówią że mam robić rzeźbę żeby pierw zrzucić kg . Zależało by mi na tym aby być za jakiś czas dużo silniejszym , abym nie był gruby a umięśniony i czuł się choć troszkę lepiej w swoim brzydkim ciele . Zastanawiam się czy nie dobrze było by robić masę do tego zażywać kreatyne po treningu z tego co mi mówił kolega a od wakacji 2015 r robić rzeźbę . Też chciałbym się dowiedzieć czy używać jakiś używek np na siłe spalanie tłuszczu , energie czy coś takiego albo jakieś inne suplementy czy witaminy nie wiem nie znam się na tym ale jak coś brac to co i po co ? . Prosiłbym o porady podam jeszcze moje wymiary może nie zbyt dokładne ale możliwe że ktoś by chciał wiedzieć .

Wzrost : około 181 cm
Waga : 108/109 kg
Klata : 113
Biceps : 37/38
Brzuch : 115
Udo : 70
Łydka : 50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575895
Zjedź i to sporo w pierwszej kolejności.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
1. Przestać się słuchać kolegów- każdy kto poleca osobie ważącej 110 kg z pasem 120 cm robienie masy jest niespełna rozumu.
2. Żadnych suplementów nie potrzebujesz
3. Masz się odchudzać z głową- to jest Twój priorytet. Dieta- dział odchudzanie/odżywianie.
4. Trening- w zupełności wystarczy zestaw sztang: artykuł "Pierwszy Rok Treningów" Roniego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 185 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12339
Pandarek
1. Przestać się słuchać kolegów- każdy kto poleca osobie ważącej 110 kg z pasem 120 cm robienie masy jest niespełna rozumu.
2. Żadnych suplementów nie potrzebujesz
3. Masz się odchudzać z głową- to jest Twój priorytet. Dieta- dział odchudzanie/odżywianie.
4. Trening- w zupełności wystarczy zestaw sztang: artykuł "Pierwszy Rok Treningów" Roniego.


wbij sobie do głowy powyższy post i pod żadnym pozorem nie słuchaj kolegów, to będzie dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Redukujesz i ćwiczenia siłowe. Z supli witaminy i mineraly. Ja sobie też wkrecilem herbate z pokrzywy, nie wiem czy placebo, czy nie, ale mniej się mecze i bardziej żywy jestem.

Podstawą to dieta, zero używek, zero niezdrowego jedzenia - działy odżywianie i odchudzanie to twoja praca domowa, postów i artow jest napisanych pełno.

Kumple z tą masa to cię podpuszczaja. Redukcja będzie długa, treningi bolesne, ale jak się zepniesz to dasz radę. Miałem podobnie z wagą, możesz luknac na mój post w dziennikach treningowych.

Ćwicz na razie treningiem fbw, zaczynasz od przysiadow, dają najlepszą korbe. Masz wszystko w podwieszonych artach.

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening po latach przerwy i kontuzja.

Następny temat

Siłownia + piłka nożna

WHEY premium