SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100zł + 10 tygoni treningu = 2 cen.w łapie ???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3151
100zł + 10 tygoni treningu = 2 cen.w łapie ??? czy to jest możliwe? czy to wystarczy na jakąś odżywe (może najlepiej odżywka wysokobiałkowa?) a reszte białka węgle łatwiej mi będzie uzupełnić w diecie? Jestemw desperacji mam 38 w łapie a marzyłem że na wakacje bede miał 40 . Dzięki za każdą porade.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
no to na marzeniach poprzestań, albo weż się ostro do roboty!

kiedyś to osiągniesz, ale na pewno nie do wakacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
pociesze ciebie ja tez chciałem zrobic 40 do wakacji a mam 37 czyli jeszcze mniej niz ty
a zeby było smieszniej zaczynałem z 38 ale wole swoje 37 teraz niz te 38 gdzie mało co miesnia widac

Zmieniony przez - Michał... w dniu 2005-04-16 23:11:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3151
No nie wim Ziomuś.... bo przez ostatnie dwa 2.5 miesiąca łapa urosła mi o 2.5 centla. Tylko kreatyna. Uważam to za genialny wynik ale boje się że teraz już tal letko nie pójdzie... Nie moge się pewnie napalać i częściej ćwiczyć łape. Kiedyś ćwiczyłem 3 razy w tygodniu przez miecha i centel spad :( Myślałem że się zapłacze... Ale znowu raz w tygodniu to się mi wydaje że to trochę za żadko... Co myślicz tak co 5 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
Nikt nie bedzie w stanie racjonalnie odpowiedziec na Twoje pytanie.Uloz diete,za to 100 zł kup kreatyne i carbo,zobaczysz,a moze osiagniesz swoj cel.

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75799 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753504
Racja. NA to pytanie nie da sie odpowiedziec. Uloz diete na mase, trening tez i cwicz a jakie beda efekty to sie okaze.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
siema ja mam teraz 38 w bicku i przez okres niecalych 5 tygodni przybyły prawie 2 centymetry jadlem kreatyne i odrzywje proteinowa. no i oczywiscie cieżko trenowałem. wiec mozesz bez problemu do wakacji miec te 40 w łapie tylko musisz przeanalizowac co zle do tej pory robiłes ja tak zrobiłem i byly efekty. masz soga na zachete do pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3151
Jakie ćwiczenia robiłeś? Co ile ćwiczyłeś łape? Normalny trening na mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
pewnie w tym sporo wody i glikogenu

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
za 100 zl kup sobie omke, 40 do wakacji na bank bedzie, a tak powaznie to cwicz, ale nie przesadzaj z treningami, a tak wogole to nawet jesli Ci sie nie uda to przeciez wielkiej tragedii nie bedzie,o pomysl ze bedziesz mial jeszcze rok do nastepnych wakacji i wtedy moze bedziesz mial 42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3151
Czeszko wszystkim! Tak tylko na boku bo i tak tu pewnie nikt juz nie zaglądnie... mam te swoje 40cm w łapce ale mi sie wydaje że to i tak o 10cm za mało kolejny cel na wrzesień 42 cm Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak szybko nabrać masy?Lubię pić browary!!!

Następny temat

co jesc aby przytyc

Wiecej