SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 pompek w 100 sekund

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2500
Witam
No właśnie, można to osiągnąć. mam znajomego 80 pompek na 100 sekund i che dojsc do 100/100 No to ja też bym chciał. powiedzmy za rok. To niby tylko taki gadzecik, ale może jakieś porady odnośnie treningu, choćby ogólne.
Aha teraz robie 30/40 czyli 30 pompek w 40 sekund
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
tak ,ale czy robisz je poprawnie technicznie?



pozdrawiam
+Cahir+

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
No widzisz-mnie pompki juz nie bawią, a jak ćwiczyłem systematycznie to robiłem 100 pompek ale nie wiem jak szybko , może ze 120 sek bylo,a teraz robie może raz na rok i z 50 poszło by jakby mi sie chciało-30 -ładny wynik, a tak nawiasem to mój rekord w pompkach na jednej ręce to 27 razy, ale to było dawno- jak sprzętu sie nie miało to sie robiło jakies różne gówna

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
gowna? pompki - b. dobre cwiczenie ogolnorozwojowe. jesli twierdzisz ze jest gowniane to pewnie gowniana masz technike

<<< Wszystko zaczyna się w umyśle... >>>

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13338
od pompek się krzywi kręgosłup



pozdrawiam
+Cahir+

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ogolnorozwojowe pompki ? ?eee chyba nie ..

a no i jak masz robic 100/100 ty chyba bedziesz robil półpomki albo gorzej,

ŁDZ & WAWA UTD. (faku & tribal) SPAM GANG JŁ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Musial bys utrzymaywac stale tempo 1 pompka w 0,9 sek. wiec z fizycznego punktu widzenia ( i mojego ) Ci sie nie uda.

Pompki nie sa ogolnorozwojowe i nie powoduja skrzywien kregoslupa.



Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"
1

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
No może nie aż gówna, może jest to dobre ćwiczenie jak nie ma sie na czym ćwiczyć, jak masz już sprzęt to jest to tylko najwyżej uzupełnienie twojego treningu. A tak nawiasem to ja własnie słyszałem że są zdrowe na kregosłup, i podobno klata od nich rośnie

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2500
Czyli nie ma co się starac? 100/100 sie nie da? I te historie ktore słyszałem to bajki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Wg mnie 100 pompek to zbyt duza liczba do zachowania stalego czasu wykonania jednego powtorzenia. Jezeli koles naprawde robi 80 pompekk w 100 sek. to jest to wynik godny podziwu.

Mozesz sie postarac ale nie wiem czy jest sens.

Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"


Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2004-01-28 12:37:59

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
no to cos przekrecilem, ale czemu nie sa ogolnorozwojowe?

<<< Wszystko zaczyna się w umyśle... >>>

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na dwa łikent

Następny temat

CZY MOŻNA CAŁY CZAS STOSOWAĆ PROGRESJE

WHEY premium