SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 osób po 5 probek Sports One 100% whey ROZDANE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47592

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
Wczoraj i dzisiaj soksztowalem kolejnych dwoch bialek. Smak truskawka jakos mi zabardzo niesmakowal, byl jak dla mnie za slodki i mnie zemdlil, ocena to 5/10. Co do smaku cookies i cream to jak dla mnie byl super, sameczek wypas, ocena to 9/10. Jeszcze zostal mi smak waniliowy.

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
dosc pozno, ale sprobowalem wzystkich.
wszystkie odzywki pije z woda.

nie mam zdecydowanego faworyta:
- wanilia byla chyba najlepsza, z woda smakowala prawie jak odzywka z mlekiem, i najlepiej sie rozpuszczala,
- capuchino, cookies and creams - porownywalne, dobre ale bez rewelacji,
- truskawka, pina colada - srednio spodobaly mi sie smaki, ale byly orzezwiajace i dawaly sie bez problemu wypic.

nad rozpuszczalnoscia wiekszosci moznaby troche jeszcze popracowac - tylko wanilia rozpuscila sie u mnie bez grudek - mieszam w szejkerze wykonujac doslownie kilkanascie ruchow, i przyzwyczailem sie do braku grudek - a tu ich troche bylo.

nie zapychaja a to dla mnie bardzo wazne.

lubie mieszanki WPI+WPC jako bialko potreningowe, w tym sa enzymy, nie ma aspartamu (ostatnio zwracam na takie rzeczy uwage) - przy dobrej cenie (a podane ceny sa niezle) - raczej kupie, prawdopodobnie wanilie.

dziekuje za mozliwosc sprobowania - mam nadzieje ze akcja pomoze w promocji produktu.

Zmieniony przez - chwilowy w dniu 2006-04-20 09:09:55

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Witam Sprobowalem juz wszystkich bialek i wyglada to tak :
Wszystkie bialka rozpuszczaly sie bardzo dobrze nie mialem problemow z grudkami... piana jesli byla to bardzo mala... co do smakow to:
Na pierwszysm miejscu stawiam cappucino (smak znakomity pozniej truskawka,cookies & cream,pina colada, vanilia na samym koncu nie wiem jakos przejadl mi sie ten smak ostatnio...
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Moich nadal nie ma.
Nie no, powaga, co jest? :/ Za***ali?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jak nie ma jeszcze to pewnie za***ali na poczcie:-/

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645

Szkoda by było nie spróbować pinacolady...
Jutro pójdę na pocztę. Może awizo nie zostawili i czeka na mnie /wątpię.../

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
ogołem smaki sa ok mogly by być bardziej intensywniejsze i mniej słodkie a bardziej kwaskowate.Jak na moje kubki smakowe wanilia to porażka jadłem to z makaronem to mało co mnie nie zemdliło , cholernie słodke i smak też niczego sobie, wiadomo ze białka nie sa po to zeby jessc z makaronem ,ale tez nie po to zeby przechylić i wypić duszkiem , bo tak to równie dobrze ostrowie można walić

Zmieniony przez - outsidee w dniu 2006-04-22 11:15:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Ok moje podsumowanie, dzisiaj wypilem ostatnia probke, troche pozno ale mam bialka pod dostatkiem i nie spieszylo mi sie:)
Rozpuszczalnosc dobra (mieszalem w shakerze z woda), piany malo, co do smaku:

na poczatek poszedl smak cappucino bo nie lubie tego smaku/kawy i ku mojemu zdziwieniu nie bylo tak zle:), co prawda nie dalbym rady pic tego codziennie ale dla amatorow cappucino powinno byc w sam raz.
wanilia mi nie smakowala
pinacolada dobra (szczegolnie porownujac do xpanda)
truskawka w miare dobra
na koncu moj faworyt cookies&cream, swietny smak, cos jak czekolada. Bialka czekoladowe Olimpu i cookies&cream SO to jak porownywac fiata126p i najnowszego mercedesa:), napewno kupie, jak wyczerpia mi sie moje zapasy
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20904
To ja tez napisze podsumowanie, wczoraj jeszcze wypilem wanilie i musze powiedziec ze jestem troche niemilo zaskoczony. Myslalem ze smak bedzie lepszy, a bylo za slodkie i mnie zemdlilo troche. Uwazam ze najlepszy smak to cappucino, smakowal mi tez cookies i cream. Moze sie na jakis z nich skusze, dzikekuje za mozliwosc przetestowania Pozdrawiam

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Wreszcie znalazł się jeden co zbeształ wanilie a wygórował Capuciono
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ktora forma kreatyny jest najlepsza??

Następny temat

kreatyna + glutamina + bialko?

WHEY premium