SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1.3D... co wybrać ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 371 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4002
Witam brakuje mi do cyklu jakiegoś pobudzacza doradzcie coś
myślałem nad:
HEMO RAGE ULTRA CONCENTRATE, JACK3D, MESOMORPH ,CRAK ,QUAKE 1.M.R
Może jakieś inne propozycje? W sfd hemo jest za 99 zł trochę mnie kusi.

Hardcoreteam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 22991 Wiek 7 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173450
Z tego co podałeś to mesomorph albo 1.m.r będziesz miał pewność że coś podziałają.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8054 Napisanych postów 149305 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184108
przy tej wadze quake lub jacked.
a najlepiej nic z tych rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29543
Z ww meso,jackeda i cracka próbowałem - są bdb
dla Ciebie jacked będzie odpowiedni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1201 Napisanych postów 26405 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298088
kup sobie aakg,cytrulinę,beta alaninę i do tego geranium solo i mieszaj wedle uznania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 371 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4002
miałem juz meso tego starego 550g był zaje..sty mam próbki craca w krótce spróbuje
może kupie Jack3d co waga ma wspólnego do przedtreningówki ? Jak ktoś waży 65 kg to nie może mieć supla z geranium? Skazany jest na BSN , VPX ,OLIMP ... ITD ? Nie rozumiem wypowiedzi Tomek. Jak mam wydać 150zł to wole kupić coś mocnego.

Hardcoreteam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24989
po co kupować BMW jak jeszcze nie potrafisz jeździć. :)

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
może ktoś ma kase na BMW i chce mieć BMW Idiotyczne tłumaczenie

Hardcoreteam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 385 Napisanych postów 8845 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88040
Z tym że jak nie umiesz jeździć a wsiądziesz do takiego szybkiego BMW to możesz sobie zrobić krzywdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 11601 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 70678
w sumie nie widze przeciwskazan do kupowania meso lub czegos mocnego bo mozna przeciez brac pol porcji prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ja rozumiem że chcecie mnie ostrzec i posty sa w trosce o moje zdrowie ale nie robie cykli co miesiać robie 2 w roku i nie chce słabych przedtreningówek geranium to teraz standard i wiem że napewno nie zejde niżej wolę brać pół porcji meso niz 2 X ploda.

Hardcoreteam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

amerykaniski hit

Następny temat

Jakie białko najlepiej do 150zł z kosztami wysyłki

WPC zestaw