SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

06 Kleofas Katowice. Pytania

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Lady M z działu Uderzane.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2484
Witam, chciałbym razem z kumplem zapisać się na boks do klubu 06 Kleofas Katowice. I dlatego mam kilka pytań do osób, które tam uczęszczały, lub uczęszczają dalej, a mianowicie:
1. Czy warto się wogóle zapisać na boks skoro mam 18 lat i nigdy nie miałem styczności ze sztukami walki. Dodam, że chce ćwiczyć tylko i wyłącznie amatorsko. Głównie zależy mi na zdobyciu techniki, oraz podbudowaniu trochę swojej pewności siebie.
2. Ile tam kosztuje miesięczna składka? Gdzieś słyszałem, że płaci się tylko 20 zł miesięcznie na ubezpieczenie i to wszytko.
3. W jakie dni są treningi i w jakich godzinach.
4. Ostatnie i najbardziej nurtujące mnie pytanie... Czy jak przyjdę tam pierwszy raz, to czy nie dadzą mnie czasem na ring z kimś bym pokazał co potrafię? Wolałbym tego uniknąć, bo tak jak mówiłem nigdy nie miałem styczności z żadnym sportem walki. Jak wogóle wyglądają pierwsze treningi w tym klubie?
Za wszystkie pytania dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10809 Napisanych postów 48274 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
1. warto
2-3. poszukaj w necie albo przejdz sie zobaczyc do klubu
4. nie dadza cie odrazu na ring wszyscy sie zawsze tego boja nie wiem czemu , zaczniesz od postawy odpowiedniej , poruszania sie . potem dojdzie wyprowadzanie ciosow, obrony itd,. jak trener bedzie widzail ze cos ogarniasz to powoli zacznie cie wystawiac na lekkie spoaringi (czasami jest tak ze trener nam mowi ze sparingi ale tylko np sam lewy prosty , albo jeden bije drugi sie broni, i takie rozne kombinacje) jesli bedziecie trenowac razem z kumplem to najprawdopodobniej z nim bedziesz na poczatku sparowac. nikt cie nie rzuci odrazu na gleboka wode chlopie bedziesz sie powoli stopniowo przyzwyczajaj do wszystkiego zawsze mozesz powiedziec ze nie chce sparowac i to wszystko ;]
kleofas to dobry klub z tego co slyszalem paru znajomych tam trenuje i jezdzilismy tez kiedys do nich na sparingi i bylo wszystko gut :D idzcie na trening nie zastanawiajcie sie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2484
dzięki za odpowiedz :) w przyszłym tygodniu się zapisujemy. Kolega nie jest pewny, ciągle go namawiam, no ale jak on zrezygnuje to najwyżej sam będę chodził. Właśnie o to mi chodzi by nauczyć się podstaw, techniki, poruszania, wyprowadzania ciosów. Jeszcze raz dzięki, sog leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10809 Napisanych postów 48274 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma za co i nie poddawaj sie tam , najwazniejsze to sie nie zzniechecac od poczatku po pierwszych niepowodzeniach. Nik sie nie urodzil odrazu dobry w boksie ani w zadnej innej dyscyplinie ;] Nawet jak kolega zrezygnuje to chodz sam ja tak samo chodzilem sam i poznalem wszystkich kumpli na treningach ;] pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
okazało się, że znajomy tam trenuje i powiedział mi wszystkie szczegóły jeśli chodzi o koszty i termin treningów. I już wszystko wiadome. Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5
Cze :) Gondzik podaj kilka szczegułów dotyczących kosztów i treningów, też chciałbym się nauczyć boksować, Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Centrum Treningowe M1 Zamość

Następny temat

Boks Sosnowiec

Nutel