SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...ankieta do pracy magisterskiej...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1275
Witam, nie wiem czy mogę to tutaj zamieścić. Pomyślałem, że tu znajdę dużo osób zainteresowanych tematem odżywiania, a o takie mi chodzi... Jestem studentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku ekonomia. Ankietę tę przeprowadzam do pracy magisterskiej pt. Problemy lansowania zdrowej żywności na rynku usług gastronomicznych w Lublinie. Ma ona na celu zbadanie popytu na usługi gastronomiczne typu fastfood, poziomu zadowolenia z dostępnej oferty, stosunku do zdrowej żywności i otwartości na wprowadzanie takiej żywności do oferty. Przysłużcie się dla dobra nauki i zechcijcie wypełnić krótką ankietkę. Z racji tematu najbardziej proszę osoby bezpośrednio z Lublina, ale pozostali też mogą się wypowiedzieć (będzie do zaznaczenia miejsce zamieszkania). Z góry wielkie dzięki:)

http://www.ankietka.pl/ankieta/35809/rynek-uslug-gastronomicznych-w-lublinie.html 

Mięśnie mówią NIE, ja mówię TAK!
Arnold Schwarzenegger

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

@Dieta do poprawki.

Następny temat

ankieta do pracy magisterskiej...

WPC zestaw