SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

żyły pod oczami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 209
No więc mam taki problem iż widzę pod oczami żyły :D

Ogólnie to mam troche sine oczy ( ale tak nie za specjalnie) myśle żę gdybym był troche bardziej opalony nie było by widać sińców ale te żył mnie wkurzają, a no i jakieś 30 minut temu zaglądam w lustro to normalnie żyła jak piorun była, a jakieś 5 minut temu miałem znowu pojedyńczą taką? Co to może być? We wtorek ide 'oddać' lekarzom krew mam zamiar zacząć od tego, bo możę mam czegoś nie dobór? Prosze o odpowiedź jak ktoś się może nas tym zna. Dodam że jeszcze nic nie stosowałem, bo dotąd mi to nie przeszkadzało. I albo mi sie wydaje albo czasami mi te sińce bardziej widać czasami gorzej, no sam nie wiem. Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Taka uroda.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 209
Wczoraj nie miałem tych żył, tylko gdy naciągnąłem skóre to sie pojawiły ale słabo widoczne, no i też wczoraj byłem może 1h na kompie, może to od tego zależy? Przeważnie 2-4h siedze a wczoraj mniej i prawie nie bylo nic widac ;P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serce a ćwiczenia

Następny temat

Badanie penisa na chlamydia itp. Gdzie najlepiej? Wrocław

WHEY premium