SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

żółtka jajek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
czyli same żółtka i dodatki ??czyli np. co

Tylko wiara we własne siły gwarantuje sukces

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Cebula, mięso, pieprz, pomidory, pieczarki, ser żółty (chociaż to już nie tak prozdrowotnie), curry, cynamon (wcale nie takie straszne), szczypiorek, czosnek...

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A jak ktoś ma swojskie kury to można jaja surowe wcinać?
pamiętam jak dawno temu kogel mogel się wcinało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
aha dzięki Ci a jakbym chciał np spróbować tylko same żółtka to też można,jadalne wogóle bo bym spróbował tylko nie wiem jak tam dziś z (dodatkami).

Tylko wiara we własne siły gwarantuje sukces

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Żółtka są dobre. Sypnij dużo pieprzu (ziołowy do tego się najlepiej nadaje) i wcinaj śmiało.

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
dzięki jak nie dziś to będę jadł,tylko mówicie że po treningu już nie wiec albo przed snem albo na śniadanie

Tylko wiara we własne siły gwarantuje sukces

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
Ale wiesz, ja mówiłem, żeby jajecznicę z nich zrobić, nie na surowo, jak coś.

Żeby nie było nieporozumień.

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
tak tak wiem luźno...

Tylko wiara we własne siły gwarantuje sukces

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5067
jajecznica najlepiej z nie do końca ściętym żółtkiem tak aby jak najmniejsza część HDL zmieniła się w LDL :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
aha ok

Tylko wiara we własne siły gwarantuje sukces

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coca Cola/Pepsi light, zero, max itp.

Następny temat

Ryż czy makaron?

WHEY premium