SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żylaki na łydce

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
Witam, mam żylaki na lewej łydce i wygląda to dość paskudnie, a operację planuję dopiero jakoś na zimę i się zastanawiam czy jest jakiś sposób żeby poprawić jakoś wygląd nogi na lato? jakieś kremy, tabletki cokolwiek? chodzi mi tylko i wyłącznie o poprawienie wyglądu, zamaskowanie tego w jakiś sposób o ile to możliwe bo wygląda naprawdę paskudnie i denerwuję mnie to jak mam założyć krótkie spodenki.

Jak wpływa solara na żylaki? bo na mojej bladej nodze wygląda to okropnie a jestem ciekaw jak by to wyglądało jakbym się opalił
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3175
Jeżeli koniecznie chcesz, żeby ten żylak Ci pękł, to solarium będzie idealnym rozwiązaniem...
A tak poważnie, to jedyną rzeczą która jest Ci w stanie pomóc jest dobry masaż.Jak będziesz codziennie masować nogę, to masz dużą szansę, że usprawnisz pracę zastawek i poprawi się przepływ krwi żylnej. Do masażu możesz używać dodatkowo maści z kasztanowca, ładnie obkurcza naczynia powierzchowne. Co do operacji, to nie polecam... Jak nie bębedziesz potem dbać o nogi to Ci wrócą żylaki i to z natężoną siłą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
@up
z tym solarium to aż tak niebezpiecznie? miałem zamiar iść tylko ze 3-4 razy po 7-8 min żeby troszkę koloru nabrać

co do operacji to ciotka miała 3x gorsze żylaki i do aż do uda i nie ma śladu po nich a minęło 2 lata więc zaryzykuje, mam 23 lata i za huya nie pogodzę się z taką nogą a jeszcze jak popatrzę na swoją ładnie dorzeźbioną prawą to całkiem mnie szlak trafia

poczytam o tej maści i popróbuję te masaże, ogólnie i tak jest dużo lepiej niż rok temu bo wcześniej miałem uczucie ciężkiej nogi bo całym dniu, była ona opuchnięta i nie raz bóle lekkie a teraz nic nie czuję i praktycznie nie jest w ogóle opuchnięta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3175
Przy żylakach są absolutnie niewskazane wszelkie zabiegi cieplne; solarium, sauna, gorące kąpiele, nagrzewania.
Masażem możesz zdziałać naprawdę wiele do czasu kiedy naczynie jest jeszcze drożne. Poczytaj sobie na temat drenażu limfatycznego. Jest to jedyny zabieg, który usprawnia wadliwie działające naczynia żylne.
Co do Ciotki, to 2 lata jest zbyt krótkim okresem żeby powiedzieć, że żylaki jej sie nie nawrócą. Chyba że po zabiegu zaczęła jakoś szczególnie dbać o nogi, żeby faktycznie nie nawróciły, ale jeśli nie to tylko kwestia czasu. Najprościej popatrz na to tak... krwi w organizmie nie ubywa, jest jej cały czas tyle samo, a w momencie kiedy usuniesz jakieś naczynie pozostałe są automatycznie dużo bardziej obciążone, chociaż wcale nie są mocniejsze niż dotychczas. Bardziej obciążone i zaniedbane naczynia zacznają szwankować i stąd nawracające żylaki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w kostkach / poniżej kostek

Następny temat

NADPOTLIWOŚĆ.

WHEY premium