SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żyły na rękach

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 65 dni Przeczytanych tematów 17
Dlaczego nie mam tak widocznych żył na rękach?
Waże 70kg i mam wzrostu 176cm
Podacie jakieś suplementy albo cwiczenia albo cokolwiek zeby takie żyły na rękach były widoczne

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 654 Wiek 264 dni Na forum 263 dni Przeczytanych tematów 5233
Za dużo tkanki tłuszczowej i za mało mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 10247 Napisanych postów 116976 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1381271
j/w supli na to nie ma, kolejna sprawa jedni mogą mieś płyciej osadzone zyły

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1625 Napisanych postów 16047 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 263665
Odpowiednia ilość mięśni przedramienia oraz również predyspozycje osobiste , warunkują widoczność żył.....
Z drugiej strony , bardziej interesują Cię żyły na rękach czy odpowiednie umięśnienie....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 654 Wiek 264 dni Na forum 263 dni Przeczytanych tematów 5233
Dokładnie tak, niektórzy nawet przy wysokiej tkance tłuszczowej maja żyły na rękach i nogach, zwłaszcza na przedramionach a u innych nawet przy niskim bfie nie są zbyt widoczne, przykładowo u mnie praktycznie żył nie widać niezależnie czy jestem dociety czy ulany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 256 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24816
Musisz zejść na BF rzędu ~10%, czym niżej zejdziesz tym bardziej żyły będą widoczne, od ramion, po szyje, głowę, brzuch..

Dieta bogata w niacyne, azotany (nitraty - np. szpinak) może uwydatniać żyły. Kwestia tego żeby zejść jak najniżej posiadając jak najwięcej mięśni. Na siłowni nie ma co 'rozglądać się' po innych ludziach bo na wyższym BF'ie można widzieć żyły ale to wynika z pompy, używania suplementów (przedtreningówek, argininy, cytruliny malaty itp.) a tobie raczej chodzi o żyły 24/7

Droga na skróty to ketoza ale też musisz być na niskim BF'ie, ja redukując kiedyś na ketozie miałem co chwile pytania czemu taki wyżylony jestem. Ketoza = niski poziom wody w organizmie bo ucinasz węgle, które trzymają wodę.

Akurat widoczność żył to daleka droga, trzeba poświęcić trochę więcej czasu na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1000 Napisanych postów 4639 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 127331
Dużo pracy fizycznej, manualnej, żyły powychodzą.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Central Cross Combat 2019 - 7-8.09.2019 WIELUŃ

Zestaw 1