SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żreć mi się nie chce

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Witam,

Po sześciomiesięcznym masowaniu w trakcie którego przybyło mi 12 kg mam nagle zastój w jedzeniu. Zupełnie odebrało mi apetyt, nawet głodny nie jestem po kilkunastogodzinnej abstynencji od jedzenia. I nie chodzi o to, że coś mi się przejadło, bo dieta była urozmaicana, na słodko, na ostro, raz to, raz tamto - teraz nagle jem rano owsiankę, po południu jakiś skromny obiad i coś lekkostrawnego na kolację i czuję się całkowicie najedzony. Trochę mnie to niepokoi, bo masy mi jeszcze potrzeba, a tu taki zonk.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym kupił coś w aptece na apetyt, ale nie wiem czy to dobre rozwiązanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Nie wiem, być może to przez ten upał, więcej wody piję niż jem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn ile wody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Sporo. Dziennie z 3l przerzuciłem się na 5l + mam niechęć do pokarmów stałych, dlatego coraz częściej miksuję itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogranicz tą wodę ^^, przecież dzienne zapotrzebowanie 3l, wiec spokojnie zaladujesz 2kg żarcia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Pij ile czujesz pragnienie. Zmiejszenie picia wody o 2 l nie pomoze w zjedzeniu 2 kg wiecej. No wlasnie wysokie temperatury wplywaja zle na apetyt. Jedz mniejsze posilki a czesciej. I wieczorem wiecej dojadaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zakończenie redukcji... okres stabilizacji

Następny temat

dieta do oceny ;)

WHEY premium