SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żołnierz zawodowy,spis chorób i ułomności dyskwalifikujących

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 69880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
Witam ja mam 15 lat i kończę gimnazjum i wybieram się do liceum z przsposobieniem wojskowym i mam takie pytanie mam lekkie atopowe zapalenie skóry na palcach i nadgarstkach i nie jest ostre co jakis czas wyskakują tam czerwone plamki i czy przez takie coś mogą mnie nie przyjąć ? i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2
wybaczcie, że odświeżam dość stary temat, ale myślę, że jest on przydatny, w tym również mi, dlatego kieruję do Was swoje pytanie: jak to jest dokładnie z wadami wzroku? +/- ile? sam posiadam znaczną wadę wzroku - minus 3,75, noszę okulary. Jak to się ma co do pracy w wojsku? Nie posiadam żadnych chorób, sprawny fizycznie (siłownia :D), dobrze zbudowany, zdrowy psychicznie, wykształcenie średnie, ale mogę dodatkowo coś porobić jeśli będzie to konieczne. Nurtuje mnie tylko ta wada wzroku, jak to się ma do wszystkiego. (Szukałem szczegółowych opisów jeśli chodzi o wzrok w wojsku i nie znalazłem, dlatego kieruje moje pytanie do Was) Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi! Pozdrawiam i życzę sukcesów!
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1
A jeśli ktoś od urodzenia ma porażenie nerwu twarzowego (prawie niewidoczne) to czy może wstąpić do zawodowej służby wojskowej ?
Chodzę na rehabilitację i lekko nie domykam oka , ale nie wysycha mi rogówka i nie przeszkadza mi to w różnych pracach fizycznych.
Wiem , że snajperem nie zostanę , ale czy mógł bym służyć w marynarce wojennej ?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Otwarty Turniej Sztuk Walki

Następny temat

Nowa ustawa o BEZEPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH

WHEY premium