SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żołnierskie siedząc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
Witam, do tej pory ćwiczyłem w garażu i normalnie robiłem to wyciskanie progresując z ciężarem, teraz musiałem przenieść to do pomieszczenia które jest lekko ogrzewane, bo zaczyna piź***ć i moje pytanie, czy można robić wyciskanie żołnierskie siedząc? na barki robie też arnoldki ale różnica jednak jest :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14655 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
MP mozna robic takze siedzac

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie opłaca się robić tego ćwiczenia siedząc, jest nieefektywne, obciążenie na kręgi będzie dużo większe i obciążenie poleci bardzo w stosunku do wyciskania stojąc. Już korzystniej będzie robić wyciskanie sztangielkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14655 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
Zdecydowanie MP siedzac bedzie obnizac ciezar w porownaniu do stojac i rzeczywiscie bedzie mialo wiekszy wplyw na kregoslup, ale ja bym tak definitywnie nie sjreslal

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jasne, ale jeżeli chce aby to było głowne ćwiczenie na barki to moim zdaniem nie zda ono tak dobrze egzaminu i lepiej się sprawdzi jakiekolwiek wyciskanie sztangielkowe [czy to zwykłe czy arnoldki], jako uzupełnienie w niektórych przypadkach na dobicie barków na niskim ciężarze się nadaje .

To już w zależności jaki plan wykonuje i jak ma wszystko rozłożone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14655 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
Dokładnie, trzeba by przesledzic calosc treningu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
Nie napisałem dlaczego...jeju
Sufit jest tak nisko ze nie da rady po prostu..
Robie unoszenie ramion na boki 3 serie, arnoldki 3 serie i robilem zolnierskie ale teraz przez wysokosc pomieszczenia nie dam rady i chce to jakos zamienic jesli na siedzaco psuje to efektywnosc to co moge jeszcze wrzucic do planu? Unoszenie ramion w opadzie ale chyba to bardziej na tylni akton?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14655 Napisanych postów 53128 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400416
W mojej opinii jak dasz w kolejności

Arnoldki
MP
Unoszenie bokiem
Unoszenie w opadzie

Będzie ok, chociaż może być bez MP i np 4-5 serii arnoldek

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nabranie masy bez utraty szybkości

Następny temat

Prośba o ocenę planu treningowego FBW

WHEY premium