SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żel do mycia twarzy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4500
Potrzebuje jakiś delikatny żel złuszczający do twarzy, gdyż mam zmiany potrądzikowe i chciałbym je zniwelować. Chcę aby nie podrażniał za bardzo i by można go stosować na co dzień. Proszę o jakieś propozycje.

BAYERN MONACHIUM

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4534
Jeśli mogę Ci coś polecić poza żelem to proponuję Ci krem Pharmaceris-Sebostatic Matt. Do kupienia w każdej aptece - cena ok 35zł. Stosowałem wiele preparatów, ale dopiero ten krem na prawdę mi pomógł. Smarujesz buźkę zaraz po umyciu. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 363 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9334
Ze wszystkich srodkow do mycia Twarzy najlepiej oceniam Dr Irena Eris Pharmaceris PURI-SEBOGEL i do tego peeling za ok 20zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 363 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9334
Zmieniony przez - Madnes w dniu 2011-06-08 21:23:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173
zel Nivea Clean Deeper (z niebieskimi granulkami( :) albo Garnier Czysta Skóra (żel, peeling i maszeczka w jednym). sa w rozsadnej cenie i pomagaja, bo sama uzywam. Nivea dobrze oczyszcza skore, Garnier z reszta tez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4500
dzięki za propozycje, właśnie się wybieram do miasta i coś na pewno wybiorę z wyżej wymienionych

Jeszcze raz dzięki!

BAYERN MONACHIUM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155
Żel - NORMADERM Unclogging Exfoliating Gel
Tonik - NORMADERM Purifying Toning Lotion
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49630 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja używam żel do mycia twarzy z Rossmana Cerrus czy jakoś tak i jest za***isty, a przy tym taniutki Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1818
Ja używam garnier czysta skóra (te 3 w jednym) i jestem bardzo zadowolony. 20 zł a starczy na ok 2-3 miesiące przy oszczędnym używaniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gorączka przy zakwasach

Następny temat

Czy dacie rade wycenić Tattuaż ???

nutlove nowy