SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żebra -,-

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Witam, szukałem już dośc sporo tematów i znalazłem jeden który jest PRAWIE na moim przykładzie

https://www.sfd.pl/Temat_Może_Śmieszny_Ale_Dla_Mnie_Ważny-t182630.html

Mam tak samo jak kolega powyżej, ale tylko wtedy gdy wciągam powietrze, i gdy leżę. Gdy stoje normalnie w ogóle nie widać żeber tylko troche po boku brzucha jakby taki dołek ale to prawie każdy ma ( jak sie przyjrzy :DD) Więc moje pytanie jest OCB?

Mam też skolioze, może to od tego? Znalazłem na necie też coś takiego jak 'Dzwonowata klatka piersiowa' no ale nie wiem czy to jest to, niby te dolne żebra są tak zaokrąglone i wysunięte jak dzwon hmm no sam nie wiem ;(

Później moge wstawić foty, ale mówie tak samo odstają mi przy wciaganiu powietrza i leżeniu jak temu koledze z powyższego tematu ... Czytałem że najlepsze jest rozwój brzucha ( wszystkie jego mięsnie ) ale czy nawet to pomoże? Chodze do ortopedy z tą skoliozą to nic nie mówi, może nie zauważył ? a to cholernie strasznie widać :(

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie wiem jak wg Ciebie mamy Ci pomóc. Nie jesteśmy lekarzami, a jeśli nawet ktoś jest to diagnozy online nie wystawi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening/Dieta Przed Zawodami Siłowymi

Następny temat

Trening do oceny masa masa masa!!

WHEY premium