SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żółty mocz po metce...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim problemem jest to iż mam bardzo zółtawy mocz po metce.Jestem w drugim tygodniu brania.Czy to normalne!!!Mój cykl to 2-3-4-3-2.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz chyba jestem zmeczony po silowini.
Prosze wytlumacz mi co znaczy wg. Ciebie "DO"

Swoja droga to bedac ekspertem w dziale powinienes byc przykladem i sluzyc innym pomoca a nie zachowywac sie jak "szczeniak".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
PIJ DUŻO WODY DO 3 LITRÓW NA DZIEŃ.

Poznanie własnego organizmu i określenie tych rejonów nad którymi trzeba specjalnie popracować,to połowa sukcesu w walce o harmonijnie zbudowaną sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
3 litry to takie minumum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
A witamin czasem niee łykasz?
Żólty mocz jest od witaminowych preparatów.

Grzegorz :)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
...albo jest to pierwszy objaw problemow z nerkami

Ted
Wazne sprawy i pytania dotyczace "KONKURSU" -> GG 1524237
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
3 litry wody to każdy kulturysta powinien pić dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raczej ten zołty mocz powinien byc od jakiejs witaminy,moim zdaniem witaminy C bo jej nie da sie przedawkowac bo jej nadmiar jest wydalany z moczem.Ted raczej nerki nie wchodza w gre wszyscy moi kolesie co lykali mete mieli zołty mocz nie ma sensu straszyc kolesia.ale tez nie wykluczam "moga to tez byc nerki".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ted po twej wypowiedzi mam doła..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Gestapo, teksty typu "wszyscy kolesie po mecie mieli zolty mocz i nie ma sensu straszyc kolesia" zachowaj dla siebie. Co Ty wiesz o rafloo, o jego stanie zdrowia, nerek ?? Czy to jest forum dla samobojcow czy sfd ? Jesli mowi, ze cos jest nie tak, to nie ma co go klepac po ramieniu i mowic ze bedzie dobrze tylko informowac o potencjalnym zagrozeniu.
BTW, zmien ten idiotyczny nick, na tym masz bana.

Rafloo, nie doluj sie tylko zrob sobie badanie moczu i bedziesz wiedzial czy wszystko jest w porzadku. Jesli decydujesz sie na doping to mysl tez o zagrozeniach.

Ted
Wazne sprawy i pytania dotyczace "KONKURSU" -> GG 1524237
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Witam.
Po co te nerwy .Poprostu udaj się do lekarza i wszystko będzie jasne.


Poznanie własnego organizmu i określenie tych rejonów nad którymi trzeba specjalnie popracować,to połowa sukcesu w walce o harmonijnie zbudowaną sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zólty mocz objawem choroby nerek..ehhh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czeski nandrolon pytanie?

Następny temat

Deca I winko rozpiszcie!!

WHEY premium