SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żółtodziub

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73


Jestem nowy. Szukałem troche po forum ale nie moge znalesc czegos co bedzie mi odpowiadac moze wy mi pomozecie

na poczatek cos o moim sprzecie




wiem że teraz bedzie gadanie ze pieniadze w bloto! po co atlas? ale nic sam zarobilem sam stracilem ^^ musze jakos z tym zyc

tu wlasnie mam prosbe pomogl by mi ktos w ulozeniu planu cwiczen na tym atlasie? mieszkam gdzie mieszkam i niemam dostepu do silowni. Szukalem po forum i znalazlem nawet kilka planow ale niezbyt je rozumiem (te wszystkie nazwy) bo jak wspominalem jestem nowy

(przepraszam za błędy)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 65kg

Wzrost: 177cm

Cel treningowy: nabranie masy

Staż treningowy na słowni: brak

Uprawiane inne sporty: biegi krótkodystansowe, piłka nożna, siatkówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): atlas (zdj. wyżej)

Dieta: dobra kuchnia mamuśi :) nie przywiązuje do tego znaczenia jem dobrze i dużo

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: żadnych ale jeżeli coś poradzicie moge zainwestować
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jakbyś miał opis ćwiczeń które możesz na nim wykonać to by wiele ułatwiło.



Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73
chyba niedam rady moge co najwyżej opisać własnymi słowami :/

cwiczenie na rozpięctki, wszelkie cwiczenia kierownicą,modlitewnik+wyciąg dolny do niego,cwiczenia na nogi (jak na obrazku), wyciąg dolny niewiem za bardzo co moge na nim cwiczyc, oraz część boczna ale to jest chyba do cwiczen mięśni brzucha. zaznaczam że przyżąd do robienia pompek jest nieaktualny ponieważ mam za mało miejsca :/
wiem że nic nie rozjasniłem co do mozliwosci tego ustrojstwa ale to przez moje amatorstwo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73
moge liczyć na pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Hmm będzie cięzko coś ułozyć...
Nogi: Prostowanie nog w siadzie 3s
+ jeśli dasz rade uginanie nog w lezeniu 3s
Plecy: Ściąganie linki wyciągu górnego do klatki 3s
Klata: Wyciskanie 3s
Barki: wyciskanie na barki 3s
Bic: Uginanie ramion z wyciągiem dolnym 2s
Tric: Nie wiem czy możesz zrobić ale sądze że tak, prostowanie ramienia w tył z wyciągiem dolnym albo wyciskanie francuskie z wyciągiem 2s


Jeśli nie wiesz jak wykonywać jakieś ćwiczenia to
http://www.kulturystyka.pl/atlas/



Pzdro


Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-01-13 14:07:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73
dzięki piękne jeszcze tylko kilka spraw formalnych :P
te cwiczenia mam robic wszystkie w jeden dzien cwiczen? i serie mają być po ile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Na początek polecam trening ACT. Poczytaj na forum.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
W jeden dzień ćwiczeń, co 2 dni np. pon, śr, pt. Na duże (nogi, plecy, klata) 2-3s na małe (bic, tric, barki) 2s. Rób na małych obciązeniach. Powtórzenia 12-8. Lekko, nie przeginaj z cięzarami, to dopiero początki.


Pzdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny, poprawy

Następny temat

Trening - kobieta! Potrzebuje pomocy!

WHEY premium