SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Źródło białka?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
jak tylko pomysle ze mialbym jesc chleb zamiast owsianki na sniadanie i popijac maslankami to sama mysl o tym jak sie zrobie gruby zabija mnie . Poprostu nie wyobrazam sobie juz jesc jak normalny czlowiek. Boje sie chleba tykac. A nie jestem niewiadomo jak pociety. Zakladajac ze na weekend wyjade i powiem sobie dobra odpuszcze sobie jeden weekend i bede zarl co lubie i ile lubie to wchodze w poniedzialek na wage i ****a 3kg wiecej minimum. Do tego czuje sie jak spaslak , sam neiwiem czy wygladam tak patrzac w lustro czy tylko mi sie tak wydaje ale widze w lustrze ze znowu mnie zalalo. Masakra.

O slodyczach tez moge zapomniec .
Choc czasem dobrego burgera o*******e ale bez frytek i tylko diet cola do tego. I co ? forma srednia jedyne co czworki i dwojki wyzylowane . A brzuch bez szalu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ja tam lubie chleb zjesc zalezy od organizmu indywidualnie ja co bym nie zjadl to i tak mi zawsze cos miesnie brzucha przeswituja jeszczeale z wiekiem metabolizm padnie ale zeby sobie odmowic dobre lody czy pizze bo bede zle wygladal to bym nigdy nie mogl zyje sie raz trzeba korzystac z tego a nie dieta cale zycie do tego jak sie z tego nie czerpie pieniedzy

to co kazam wkleil swieta prawda budujesz to kalorie jakosc drugorzedna sprawa na masie w koncu

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie ja tam chleba potrafie zjesc bochenek dziennie na lajcie i jakos masa idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Przeczytałem cały temat i...każdy ma rację
Na masie najważniejsze jest urozmaicenie i kaloryczność.Z ilością białka większość trenujących przesadza...Z drugiej jednak strony warto żarcie trzymać w pewnych ryzach,żeby rozebranym wyglądać równie dobrze jak w ubraniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
no tak b ty jak masujesz to i tak zawsze masz chociaz troche miesnie brzucha przebijajace a u mnie zaraz rosnie opona.
Od malego bylem gruby i trenowalem koszykowke 5 razy w tygodniu do tego chodzilem grac jeszcze po szkole i co ? ciagle bylem gruby.
a jadlem normalnie jak kazdy dzieciak w moim wieku.
Teraz robie cheat meale i jest ok ale jednak caly czas musze uwazac zeby nie przesadzic.Na nogach juz mi tylko skora zostala a brzuch slaby jest. Zobaczymy jak wytne sie do zera czyli do dobrej kratki to moze wtedy bedzie mi latwiej utrzymac wyglad ale jedno jest pewne cardio 4-5 razy w tygodniu i tak bede musial robic zeby zjesc sobie jakiegos batona i czy wiecej zarcia np.
Poprostu kwestia genu , niestety jeden zeby jakos wygladac w miare musi sie katowac a drugi ma to w dupie je co popadnie i ma super forme. Teraz tylko kwestia co czlowiek woli czy wygladac jakos czy byc spasiony. Nawet jak bede musial robic 2 godziny aero dziennie to bede jezeli zajdzie taka potrzeba . Czasami tak nadrabiam wlasnie dobry posilek w macu typu big tasty z baconem i duzy shake haha

tymbardziej ze jako trener personalny musze jakas forme prezentowac a nie spaslaka na masie.


b-50 czemu nie bawisz sie w pt? kursy kolo klocka level 3 zrobisz wiedze masz wyglad masz napewno kasa by z tego byla.

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2011-07-15 22:51:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
nie narzekam na zarobki i nie mialbym cierpliwosci do tych angielskich *****ow

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
Gigant zarl jak wariat ciekawe co z nim czy go cos zaczelo kopac jak powinno ?? Nie widzialem go na forum juz dlugo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 156
dobry temat ogolnie wiekszosc przeczytalem, duzo ludzi widze mysli tak jak ja czyli jesc ile wlezie, zwracac uwage na dostarczanie odpowiedniej (duzej) ilosci bialka i do tego ciezki trening.

Jak slusznie niektorzy zauwazaja duzo to kwestia genetyki ale mysle ze wiekszosc ludzi nie jest ani endo ani ekto tylko cos mniej wiecej po srodku. I dla tych ludzi rada: nie bawic sie w liczenie - strata czasu, lepiej spedzic ten czas na przygotowywaniu posilkow.

Kiedys jadlem jak normalni ludzie 3 duze posilki dziennie plus potreningowy shake no ale z wiekiem to przestaje dzialac i zaczyna sie tluszcz odlkadac. Od kiedy zmienilem diete na 7 posilkow, przy czym porcja bialka zostaje taka jak poprzednio tylko porcja wegli zmniejszona o polowe (inaczej sie czlowiek napcha i nie zrobi 7 posilkow!) sporo mnie wycielo i odzyskalem dawna kontrole nad wygladem przy pomocy treningu.

Polecam takie zasady: jesc jak najczesciej sredniej wielkosci posilki z duza proporcja bialka do wegli, trenowac ciezko, ograniczac slodycze (ale nie odmawiac sobie kompletnie). A najwazniejsze obserwowac swoje cialo i reakcje na spozywane jedzenie oraz na trening bo kazdy z nas jest inny i tak naprawde to mozna czytac sfd i doktorat z teorii zrobic a w praktyce trzeba ta cala wiedze dostosowac do wlasnych uwarunkowac genetycznych, ale rowniez czasowych i finansowych.

Pozdro dla wszystkich rozsadnych ktorzy wyznaja takie zasady jak ja

Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
dzieki stary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
I dla tych ludzi rada: nie bawic sie w liczenie - strata czasu, lepiej spedzic ten czas na przygotowywaniu posilkow.

Tym bardziej że zajmuje to 3 minuty.












jesc jak najczesciej sredniej wielkosci posilki z duza proporcja bialka do wegli


Pewnie, powiedz to mi kiedy 500 g węgli dziennie mam na samo utrzymanie mięcha. A z tym częstym jedzeniem małych posiłków to kolejna bzdura. Organizm przyswoi wszystko niezależnie czy 5000 kcal dostarczysz mu w 4 czy w 8 posiłkach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta, oma, prop, deca, wino

Następny temat

CYKL DEKA+META

Wiecej