SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

średnie węgle, wysoko fat, OPINIE?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174886
W skrócie;
- kończę minicut na ketozie - 250t 140b 20-40ww dt i dnt + IF 16/8
- zawsze ciągnęło mnie do fatu
- Żywienie Optymalne, czy anaboliczn dieta tłuszczowa, czy ketoza "na mase" - to z opini innych słaba opcja na mase - sam jestem nieco sceptyczny.
- myślałem o czymś takim:
dnt: 140b/250-300t/30ww
DT: 200b/250t/300ww

ktoś próbował ani wysokich, ani niskich ww tylko tych średnich?


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2018-08-26 19:24:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
kwachor
W skrócie;
- kończę minicut na ketozie - 250t 140b 20-40ww dt i dnt + IF 16/8
- zawsze ciągnęło mnie do fatu
- Żywienie Optymalne, czy anaboliczn dieta tłuszczowa, czy ketoza "na mase" - to z opini innych słaba opcja na mase - sam jestem nieco sceptyczny.
- myślałem o czymś takim:
dnt: 140b/250-300t/30ww
DT: 200b/250t/300ww

ktoś próbował ani wysokich, ani niskich ww tylko tych średnich?



Zmieniony przez - kwachor w dniu 2018-08-26 19:24:08


źle widzę połączenie cukru z tłuszczem w takich proporcjach
jak już masz dobrą wrażliwość insulinową - ładuj te węgle, tłuszcz trzymaj nisko
Jak już nie będziesz mógł wytrzymać, bo tak Ci będzie leciała ślina na słodycze i inne mało ciekawe pokarmy ze względu na to, że mózg nie dostaje odpowiedniej dawki tłuszczów to bez paniki zrób sobie jeden dzień tłuszczowy, tak by się nasycić.

A żeby prościej było utrzymać się w diecie stosuj rotacje kaloryczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174886
właśnie - i najśmieszneisjze, że cukrów jako tako nie będzie, bo mnie do tego tylko ciągjnie z musu na diecie wysoko ww (gdy powyzej 600g ww w okni nie jestem w stanie dobić do 700-750).
Tu raczej rozważam wystartowanie do 200 w tym 30-50 z nabiału owoców jagodowych (pomidor/maliny) i 150 skrobii nie wieczór , głownie ziemniaczanej. Tak naprawdę najprawdopodobniej prztestuje taki rozkład.
Ale czy ktoś stosował te 2-3miechy coś podobnego ?

pS> btw dobrze cie widzieć z powrotem antos - pamiętam jak byłem początkujący a ty miałeś już ładnie sztangę załadowaną ;)
edit: przejrzałem twój nowy blog - i widze, że tez wysokotłuszczowo , średnio białkowo i średnio ww ;->




Zmieniony przez - kwachor w dniu 2018-08-26 20:35:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
kwachor
właśnie - i najśmieszneisjze, że cukrów jako tako nie będzie, bo mnie do tego tylko ciągjnie z musu na diecie wysoko ww (gdy powyzej 600g ww w okni nie jestem w stanie dobić do 700-750). Tu raczej rozważam wystarotowanie do 200 w tym 30-50 z nabiału owwoców jagodowych (pomidor/maliny) i 150 skrobii nie wieczór , głownie ziemniaczanej. Tak naprawdę najpradopodobniej prztestuje taki rozkład. Ale czy ktoś stosował te 2-3miechy ?

pS> btw dorbze cie widzieć z powrotem antos - pamiętam jak byłem początkujący a ty miałeś już ładnie sztangę załadowaną ;)




Zmieniony przez - kwachor w dniu 2018-08-26 20:30:53


cukrów wiadomo o co chodzi : ryż, kasza, ziemniaki, owoce. Ogólnie węglowodany. Fajnie jest jeść tłuszcz - to nie podlega w ogóle dyskusji, tylko że im mniej tej tkanki tłuszczowej tym dobrze by było mieć pełno glikogenu do bardzo intensywnych treningów by jak najmocniej skorzystać z potreningowego długu tlenowego i dopalać jeszcze mocniej.
No bo, żeby się nie okazało, że dasz tłuszcz i białko, gdy tkanki tłuszczowej jest mało i dowalisz treningowo i organizm pozbędzie się chętnie z mięśni
ps. dalej jest załadowana na miarę możliwości podglądam Twój dziennik regularnie. No tak z tym, że to się zmienia wraz z poziomem tkanki tłuszczowej, aktualnie jak już są te żyły na brzuchu to dobrze jest wykorzystać to jeszcze mocniej i jeszcze intensywniej trenować, by nie wpadać w hipoglikemię co trening choć nie ukrywam, że spożywanie węglowodanów to katorga bez obecności tłuszczu albo z małą jego ilością

Zmieniony przez - Antos098 w dniu 2018-08-26 20:40:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174886
https://www.benpakulski.com/blueprint-diet-and-nutrition/bodybuilders-choose-higher-fat-diet/

Sprawa jest prosta - przetestuje 10-12tyg masy i zobaczymy - ale patrze na swoje notatki jeszcze z przed bloga i z tamtego okresu na pewno dwa wnioski:
- mniej stanów zapalnych (jelita, ale i gardło, zatoki) - a tym samym wiecej czasu na cięższe trening bez regresów.
- nieco więcej fatu , % do zdobytej wagi - ale wtedy przesadzałem i wpadało np coś takiego: miód + ser żółty + masło - cardio w dnt, niższy startowy bf i większa kontrola nad jakością węgli powinna załatwić sprawę.



Zmieniony przez - kwachor w dniu 2018-08-26 23:51:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
Jak najbardziej, można tak zrobić, ale Ilość tłuszczów w dni treningowe na niższym poziomie.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy białko powinno się wliczać ze wszystkiego?

Następny temat

Posilek potreningowy

WHEY premium