SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

śniadanie w 60 sekund

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
Może to nie jest wyrafinowany przepis ale jest rewelacyjny w smaku i bardzo mało problematyczny - idealny na rano jak nie ma czasu i nic nie wchodzi lub pomiedzy posiłkami jako coś słodkiego

Bierzemy serek wiejski Piątnica (są różne smaki, osobiście lubie z brzoskwinią lub z miodem) dajemy go do miski, do tego dosypujemy płatki Corn Flakes z miodem i orzeszkami (dość sporo) i mieszamy. Efekt jest najlepszy jak to postoi kilka minut chyba że ktoś lubi lekko chrupkie. W smaku rewelacja, sporo białka i węgli, polecam. Z początku myślałem że będzie lipa w smaku bo nie podchodzi mi za bardzo twaróg itp ale tu wogóle nie czuć ani mlekiem ani twarogiem ogólnie te serki są mega dobre, bez cukru itp

Zmieniony przez - FOCAL1 w dniu 2018-10-16 21:51:40

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 8442 Napisanych postów 110219 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1349773
no to żeś dowalił przepis, jestem w szoku
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7105 Napisanych postów 6183 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 294350
też jestem wstrząśnięty i nawet zmieszany
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1880 Napisanych postów 1765 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17693 Napisanych postów 242889 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1277405
Pozamiatane tym przepisem %

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 952 Napisanych postów 39540 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 392535
Od jutra w moim menu

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 3139 Napisanych postów 40719 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 331417
Ten przepis to klucz do mojego sukcesu!
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
odezwali sie kucharze od siedmu boleści. Większość wpieprza na śniadanie kanapki z szynką i serem a w najlepszym wypadku jajecznice......Napisałem że to żaden rarytas tylko coś słodkiego co ma sporo białka i wegli do spróbowania. Nie każdy ma czas piec rano indyka. Nie podoba sie - nikt nikomu nie każe tego jeść. Ale przecież polski hejter gdzieś musi sie wyżyć po prze*ebanym dniu jak co dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 837 Napisanych postów 3363 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 78438
wartosc odzywcza tego sniadania = 0.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 8442 Napisanych postów 110219 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1349773
Jak już to serek wiejski, normalny nie z owocami, do tego samemu owoce wkroić, i dodać inne płatki nie kukurydziane i dosypać orzechy pokruszone, nerkowca czy jakieś włoskie, laskowe, migdały i to już jakoś wygląda.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natalijka Doradca
Ekspert
Szacuny 2242 Napisanych postów 7112 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 307357
ja mam lepsze śniadanie : kawa z mlekiem i do pracy :)

http://www.sfd.pl/[BLOG]_natalijka__Mistrzyni_Polski_WBBF_WFF_2018_str.609-t1086760-s609.html#post-18499338 Dziwna Pani co chce być kulturystką!

pomoc w układaniu treningów, cykli, diet: natalijka88@gmail.com
pisz na lajcie, na wszystko odpowiem :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SernikoBrownie z Malinami by Krzyżu9218.

;