SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

śmierdząca guma

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W moim rowerku stacjonarnym (Kołaszewski) podczas treningu bardzo śmierdzi guma. Powiem tylko, że zwiększanie oporu odbywa się poprzez docisk z góry na pseudo-oponę wykonaną z twardego materiału gumopodobnego. Nie mogę znieść już tego smrodu. Doszło do tego, że przestałam ćwiczyć. Może ktoś miał podobny problem lub mógłby coś doradzić. Proszę tylko- oszczędźcie rad w stylu- zmień rower...itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
Ale jesli to jakas wada mechaniczna to niestety nic nie poradzisz :(

"Trening czyni mistrza"

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie mam takich problemów, ale tak teoretycznie może pomóc wiatrak postawiony z boku rowerka. Spróbować nie zaszkodzi.


Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo wiatraczek+otwarte okno, tez moze byc niezle.

[email protected]
twist again
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otwierać okno próbowałam, lecz niestety nie pomagało. W dodatku, kiedy zaczynało wiać, smród dostawał się w głąb pomieszczeń mieszkalnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie sprobuj wystawic go na balkon i tam pedalowac

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko jak poradzić sobie zimą (teraz i tak jeżdżę więcej w terenie)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
Moze popros jakiegos 'specjaliste do spraw rowerowych' , zeby usunal te usterke ( bo to chyba jest jakas wada techniczna, albo poprostu rower juz jest wysluzony).

Mozesz tez postapic w sposob oryginalny: jak Ci przeszkadza ten smrod gumy, to albo zatkaj nos ( oddychaj wowczas ustami ) albo postaw blisko jakies kadzidelko, zeby zamaskowalo ten nieprzyjemny dla Ciebie zapach.

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
moze klocek co ci dociska opone zuzyl sie i przygniata go zla czescia juz
;)

pozdrawiam

"Zycie jest zakrutkie i zbyt piękne aby nad nim się żalić"

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 319 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4326
Moim zdaniem nie ma co maskować smrodu kadzidełkami czy zatykać nos. Wszyscy wiemy, że najlepiej ćwiczy się na świeżym powietrzu albo w wywietrzonym pomieszczeniu.

Buckie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
a może obklej koło jakims materiałem, bo zapewne to wina tej gumy..
Pozdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprobuj ustawic wentylator wprost na rowerek. Sprobowac nie zaszkodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o porady!

Następny temat

Chcę powiększyć plecy

Wiecej