SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śtart z kreatynką, pomocy - specjalna sytuacja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
Od stycznia zaczynam ładować w siebie jakąś kreatynkę...Nigdy wcześniej żadnej nie brałem a ćwiczę już jakiś czas, kumple brali sterydy na siłce a ja jakoś wolałbym im pokazać że na kreatynkach też można dobrze wyglądać i mieć siłę. Jak już mówiłem to mój pierwszy raz i jak narazie myślałem żeby kupić połączenie No-xplode + Xpand lub no-xplode + storm lub no-xplode + cm3...Tylko podobno na pierwszy raz to za dużo i późniejsze kuracje będą na mnie słabo działać tak więc proszę was o pomoc w doradzeniu mi. Chcę mieć maxymalne przyrosty siły (masa nie jest aż taka ważna ale też by się przydała jakaś konkretniejsza i dobrej jakości)i żeby nie kosztowało mniej jak 170 zł...może być za 200 lub 250 nawet, ale najlepiej nie mniej jak 170 zł. Prawdopodobnie to będzie moja jedyna kuracja więc chce zaszaleć i żeby mi to starczyło na jakiś czas treningu...Potem po miesiącu lub dwóch przerwy w stosowaniu tego może się pokuszę na jeszcze jedną kurację i na tym skończę z kreatynkami i będę starał sie to utrzymać. To jak? Pomożecie mi? no xplode daje świetne wyniki ponoć nie tylko w sile ale i w pompie i chęciach do treningu dlatego jest dla mnie jeszcze bardziej wartościowy. (napisałem to chyba w złym dziale, jak usunąć?)

Zmieniony przez - Glinaaa w dniu 2009-12-04 14:15:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
czyli waszym doświadczonym zdaniem powinienem narazie nie kupować żadnej kreatyny i jechać na samej diecie? A co z tym gainerem? zna ktoś jakiś dobry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
pierwszy raz mono starczy
nie, że później inne nie będą działać, ale skoro możesz zrobić dużo na mono to po co mieszać odrazu??nie zawsze więcej znaczy lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9685
Na początek mono, taniej wyjdzie i efekty będą podobne. A jak chcesz pompę to jakąś argininę weż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
myślałem o olimpie mega caps, macie może jakieś jeszcze konkretne nazwy dla mnie? Nie pytam o najtańsze tylko o najlepsze. Doradźcie mi coś na chęci, pompę i siłę najlepiej z masą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 283 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3761
Vitalmax-100% Mono

!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
VITALMAX Creatin Monohydrate ? brzmi dobrze, ale boje się że za dużo schudnę xD i tak jestem szczupły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6909
Jak kolega wyżej, polecam kreatyne z Vitalmaxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 411
oki a ponoć bardziej opłacalne jest kupno w proszku a nie w capsach...a to duża różnica jest? bo ja akurat wolałbym capsy...SOG'a bym wam przyznał ale nie mogę niestety jeszcze... Czyli wezme vitalmaxa za miesiąc a potem miesiąc przerwy się chyba robi...a co po tej przerwie mi radzicie wciągnąć? jakiś jabłczan lub matrix? dacie mi z góry radę żebym wiedział?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Jeżeli masz więcej kasy, kup sobię np. 600gr creapure dowolnej firmy (dobre jakościowo mono), jak nie, mono z vitalmaxa wystarczy ;). Szamaj 2x5gr. na dzień przez 2 miechy i będzie git ;]

****Jestem Tuu****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
zgadzma sie mono starczy kup creapure trec,uniwersala i jedz na niej. Pamietaj o diecie Kolego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
Tylko podobno na pierwszy raz to za dużo i późniejsze kuracje będą na mnie słabo działać

Zachęcam do lektury:
https://www.sfd.pl/[ART]DNajwiększe_mity_suplementacji_by_Dudek-t388230.html

Masz kase, to kupujesz to co najlepsze i to wszystko...
Nie spowoduje to w żaden sposób, że gdy zrobicie kolejny cykl ma monohydrate efekty będą słabsze.


Zmieniony przez - Kreatynek w dniu 2009-12-05 11:06:04

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy bold w dziale

Następny temat

Odżywski na Wiosnę - Co sądzicie ?

WHEY premium