SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Średnie początki ;) ~Pomoc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 74
Witajcie,
Chciałbym uzyskać od was porady dotyczące odżywek które mógłbym ewentualnie stosować,
Zastanawiam się nad:
OLIMP Creatine Mega Caps
OLIMP Sojavit 85 BIAŁKO SOJOWE
Planuję w najbliższym czasie kupić karnet na siłowanie gdyż znajdę więcej czasu bo zbliżają się ferie.
jakiś rok temu ćwiczyłem dość regularnie trochę atlas(klata, plecy), pompki, hantle no i zrobiłem 6 weidera.
Obecnie z braku czasu w domu codziennie robię pompki i czasem ćwiczę biceps z hantlami. Trenuję również kick boxing.
Jeśli chodzi o dietę to nie mam jakoś sprecyzowanej ale odżywiam się w miarę dobrze, mięso, mleko, ryż raczej chleb razowy i tylko woda.

I teraz mam do was pytanie czy suplementy które pisałem są odpowiednie dla mnie? Chodzi mi o przybranie masy mięśniowej głównie myślę o ćwiczeniu na siłowni na dużych ciężarach.
Moja budowa ciała nie jest chyba najlepsza do robienia mięśni dlatego chciałbym wiedzieć czy te środki mi pomogą.

Liczę no zrozumienie i pomoc ;)
Jestem nowy i proszę o wyrozumiałość :D
Pozdrawiam

--
Ps:
wzrost ok. 183
waga ok. 78-79kg

Zmieniony przez - Zet w dniu 2012-01-16 15:18:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3770
jak masz braki to może być białko ale jak już to serwatkowe bym ci polecił np ostrowie a kreatyne jak ćwiczysz minimum 3 miesiące bez przerw to ewentualnie mono albo cm3.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jakieś przykłady? A czemu akurat te? Możesz wyjaśnić czym się to różni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3770
serwatkowe jest ogólnie lepsze kogo spytasz kto choć rochę się zna na tym to ci powie,że serwatkowe lepsze sojowe to białko roślinne a serwatkowe to zwierzęce więc które lepsze zwierzęce czy serwatkowe a zresztą sojowe działa negatywnie na płodność chodze do szkoły technik żywienia i się troche uczyłem o białkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
białko wpc 80 ostrowia cena w miarę tylko piana się robi smak wanilia dobry taki kupuje pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
O to bardzo istotne dzięki wielki, a co z kreatyną? ja brałem je jakiś rok temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
(tz. brałem ostrowie bo średnio to napisałem wyżej ;P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no najlepsza w twoim przypadku to będzie monohydran kreatyny np. activlab 500g to jest ok 40zł najtaniej ci wyjdzie najlepiej bierz cyklami 6 tygodni jeden i przerwy tyle smo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A ta olimpa piszę że też monohydyran, najtaniej tz? że dawkowanie lepiej się opłaca proszku? a która daje lepszy efekt? i czy białko i kreatyna to dobre połączenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 17188 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47901
matuum, najlepsza w jego wypadku? Skąd Ty to wiesz? Białko i kreatyna dobre połączenie? A kotlet daję masę? Kolego, najpierw ogarnij sobie dietę, bo ona daję masę. Po drugie, http://www.sfd.pl/Regulamin_dzialu_Junior_SFD_ANKIETA+_podstawowe_info._-t816238.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
efekt taki sam ale dziennie kreatyny trzeba wziąć 2x5gram czyli tabletek 8 na dzień nie patrz jakie prodócęt ma dawkowanie bo kreatyny każdy tyle samo musi brać na cyklu a 500g to na 50 dni starczy a białko jako uzupełnienie diet policz sobie ile sporzywsz białka dziennie tak mniej więcej i wtedy będziesz wiedział ile białka jeszcze poczebujesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

### Dziennik### by Houston' Mamy problem -redukcja-

Następny temat

5 mies. treningu i prawie brak efektow

Wheyvita